Autodesk 3ds Max 2020

Autodesk 3ds Max 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2020 x64
Dosya Boyutu3,83 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Nisan 2020
Binance

Autodesk 3ds Max 2020 İndirAutodesk 3ds Max 2020 ile oyunlarda muazzam dünyalar yaratın, tasarım görselleştirmesi için çarpıcı sahneler ve sanal gerçeklik deneyimlerini yaşayın. Ayrıntılı ortamları, nesneleri ve karakterleri şekillendirmek ve tanımlamak için 3ds Max araç takımlarını kullanarak herhangi bir şeyi modelleyin. 3ds Max, tasarım görselleştirme ve daha fazlası için üst düzey sahneler ve çarpıcı görseller oluşturmak için çoğu büyük oluşturucu ile birlikte çalışır, bu yüzden çalışırken doğru ve ayrıntılı önizlemeler için arayüzden etkileşimli görüntülemeden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz Autodesk’in diğer bir eğitim programı olan Autodesk AutoCAD MEP 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Autodesk 3ds Max 2020 ‘de, sıkı teslim tarihlerinin ihtiyaçlarını desteklediği için yaratıcı olmak için daha fazla zaman harcarsınız. Tasarımınızı ve düzeninizi Revit‘te modelleyin ve son ayrıntıları eklemek için 3ds Max’ı kullanın. 3ds Max model geometrisini, ışıkları, malzemeleri ve diğer meta verileri Revit projelerinden korur. Tasarım görselleştirme, oyunlar ve animasyon için 3B modelleme ve oluşturma programı olan 3ds Max ile Profesyonel kalitede 3D modellerle sanatsal kontrolü tamamen elinize alın. Autodesk 3ds Max 2020, yıllar boyunca size birçok güncelleme sağladı ve daha iyi performans ve daha iyi iş akışları için size en kaliteli güncellemeleri sunmaya devam edeceğiz. Diğer mühendislik / mimarlık programları için 3D CAD kategorimizi inceleyin.

Autodesk 3ds Max 2020’nin Özellikleri: (Autodesk 3ds Max 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

NOT: Sisteminizin desteklemesine bağlı olarak, bazı özelliklerin değişebileceğini veya tamamen kalkabileceğini lütfen unutmayın.

 • Animasyon Önizleme geliştirmeleri oluşturun.
 • Pah değiştirici ön ayarları ve varsayılan ayarları kaydedebilirsiniz.
 • 14 yeni OSL gölgelendiricisi.
 • Yeni “Birleştir” türlerini içe aktarma özelliği.
 • MAXtoA PFlow örnek düğümü.
 • Kopyalama + Yapıştırma artık değiştiriciler için özel adlarını koruyor.
 • Geçerlilik aralıkları (animasyon yalnızca nesne konumunda bir değişiklik varsa hesaplanır.)
 • Autobackup, ESC isteğine daha duyarlıdır.
 • Civil View dokuları Arnold ile oluşturulacak şekilde güncellendi.
 • MAXScript dinleyici penceresinin rengini değiştirebilirsiniz.
 • 270+ 3. parti eklentileri, 3ds Max 2020’yi piyasaya sürdü
 • Genel Yol Haritası.

Autodesk 3ds Max 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Autodesk 3ds Max 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
Bellek (RAM): 8 GB RAM (16 GB veya daha fazlası önerilir.)
Sabit Disk Alanı: Yükleme için 8 GB kullanılabilir sabit disk alanı gerekir.
İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli işlemci.
Ekran: 1280 × 800 ekran (1920 × 1080 veya daha büyük önerilir.)