Auslogics Anti-Malware

Auslogics Anti-Malware İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm1.15
Dosya Boyutu7,82 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi24 Şubat 2020
Binance

Auslogics Anti-Malware v1.15 İndirAuslogics Anti-Malware, bilgisayarınızı virüs, Truva atı, casus yazılım veya reklam yazılımı gibi her türlü kötü ve kötü niyetli yazılımlardan korumak için tasarlanmış gelişmiş bir güvenlik aracıdır. Program, iki güçlü ve baskın tarama motoruna sahiptir ve bunun sonucunda, büyük miktarda tehditi engeller, bilgisayarınızın zararlı yazılım ve virüslerden arındırılmış olmasını sağlar. Çerezlerinizi incelemeniz gerekirse, program Web tarayıcınızı kapatmanızı tavsiye eder. Özel Tarama yapmak için taranacak klasörleri seçmenize izin verir, aynı zamanda sezgisel, izleme çerezi ve casus yazılım kalıntısı taramalarını devre dışı bırakmanızı da sağlar. ‘Güvenlik Durumu‘ sekmesi Dosya Koruması, Sörf Koruması seçeneklerinin çalışıp çalışmadığını kontrol eder. Ayrıca size yeni bir tarama başlatma veya virüs tanımlarını güncelleme imkanı sunar. Auslogics Anti-Malware‘in akılcı bir miktarda bilgisayar kaynağına ihtiyacı vardır, ancak eksiksiz ve taramak, sisteminize bir yavaşlamaya neden olur, bu yüzden bir tarama başlatılmadan önce tüm programların kapalı olduğundan emin olun. Sonuç olarak, bunun piyasadaki en iyi güvenlik araçlarından biri olduğunu söyleyebiliriz ve mümkün olan en kısa sürede denemenizi öneririz. Diğer bir Anti-Malware yazılımı olan Malwarebytes Anti-Malware Premium‘u da deneyebilirsiniz.
Diğer Anti-Malware programları için Güvenlik kategorimizi inceleyin.

Auslogics Anti-Malware Özellikleri: (Aşağıda listelenen Auslogics Anti-Malware ücretsiz indirme işlemi sonrasında karşılaşacağınız özelliklerden bazıları listelenmiştir.)

  • Üç koruma katmanı sayesinde size Sörf Koruması, Dosya Koruması ve Davranış Engelleyici özelliklerini sunar.
  • İki tarama motoruna sahiptir.
  • Zamanlama tarama özelliği vardır.
  • Gelişmiş güvenlik aracı sayesinde size kusursuz ve sağlam bir koruma sağlar.
  • Çoklu dil desteği sayesinde istediğiniz dilde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Otomatik güncellemeleri alır böylece virüs veritabanı sürekli güncel olur.
  • Yönetici olmayan kullanıcılar için kısıtlamalar ayarlayabilirsiniz.

Auslogics Anti-Malware Sistem Gereksinimleri: (Auslogics Anti-Malware indirme işlemini başlatmadan önce, sisteminizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
İşlemci: Pentium I veya daha üstü.
Bellek (RAM): 1024 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gereklidir.