Ashampoo ZIP PRO

Ashampoo ZIP PRO İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv3.0.30
Dosya Boyutu75,1 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Nisan 2020
Binance

Ashampoo ZIP PRO İndirAshampoo ZIP PRO, önemli dosyalarınızı kolayca sıkıştırmanızı, yedeklemenizi ve şifrelemenizi sağlayan güvenilir bir programdır. ZIP PRO, kapsamlı arşiv şifreleme/şifre çözme araçları içerir ve tüm önemli özelliklere hızlı erişim sağlamak için tasarlanmış modern bir arayüze sahiptir. Dilerseniz Ashampoo‘nun diğer bir disk aracı olan Ashampoo Burning Studio 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo ZIP PRO, ışık hızıyla 30’dan fazla farklı formatı hızlı bir şekilde açabilir, dönüştürebilir ve çok parçalı arşivleri kolayca birleştirebilir, 7-ZIP, ZIP, RAR, TAR, CAB, LHA ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli arşiv türlerinde aynı anda birkaç arşiv çıkartılabilir. Program güçlü AES-256 bit şifreleme algoritmasını destekler ve aynı zamanda minimum çabayla arşivleri birden fazla format arasında dönüştürmenizi sağlar. Bu arşivler Google Drive, Dropbox, Amazon S3, OneDrive, Box ve Azure gibi çok çeşitli bulut hizmetlerine yüklenebilir. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Ashampoo ZIP PRO’nun Özellikleri: (Ashampoo ZIP PRO‘yu ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Önemli dosyalarınızı kolayca sıkıştırırabilir, yedekleyebilir ve şifreleyebilirsiniz.
  • Arşivinizi ışık hızıyla 30’dan fazla farklı formata dönüştürebilirsiniz.
  • AES-256 bit şifreleme algoritmasını destekler.
  • 7-ZIP, ZIP, RAR, TAR, CAB ve LHA vb. dahil olmak üzere çeşitli arşiv türlerini destekler.
  • Arşivleri kolayca birden çok formata dönüştürebilirsiniz.
  • Yerleşik bulut desteğine sahiptir.
  • Kendi kendine açılan arşivler oluşturabilirsiniz.

Ashampoo ZIP PRO için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo ZIP PRO‘yu ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 / Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 200 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya üstü.