Ashampoo WinOptimizer 2020

Ashampoo WinOptimizer 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.00.12
Dosya Boyutu18,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi11 Mayıs 2020
Binance

Ashampoo WinOptimizer 2020 İndirAshampoo WinOptimizer 2020, bilgisayarınızdaki gereksiz dosya/kayıt girdilerini temizleyerek optimize etmenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Optimizasyon programı olmasına rağmen birkaç tıklamayla güvenliğinizi artırmanızı ve gizliliğinizi korumanızı da sağlar. WinOptimizer 2020 bakım, ayar, sistem analizi, performans önyükleme ve dosya işleme (şifreleme, bölme) gibi tüm görevleri kapsayan yaklaşık 38 araç sunar. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan CCleaner Professional 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer 2020, bilgisayarı yavaşlatmada önde gelen nedenlerden olan tüm geçici/gereksiz dosyaları, bellek dökümlerini, istenmeyen verileri, gizlilik izlerini ve geçersiz kayıt girdilerini temizlemenizi sağlayan etkileyici bir programdır. Sadece bir temizleyici değil, aynı zamanda sistem bakımı, performans veya özelleştirme için ekstra araçlara da sahiptir. Bu araçlara büyük dosyaları bölebilen ve sabit diski hatalara karşı kontrol edebilen çeşitli araçlar da dahildir. Bu verimli araç disklerinizi temizler ve sonuç olarak bilgisayarınızın yüksek hızda çalışmasını sağlar. Diğer sistem optimizasyon programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Ashampoo WinOptimizer 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo WinOptimizer 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Bilgisayarınızdaki gereksiz dosya/kayıt girdilerini temizleyerek optimize etmenizi sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Sabit sürücülerinizi temiz tutar ve bilgisayarınızın hızını artırmanıza yardımcı olur.
  • Sadece birkaç tıklamayla güvenliğinizi artırıbilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.
  • Tüm geçici dosyaları, bellek dökümlerini, istenmeyen verileri, gizlilik izlerini ve geçersiz kayıt girdilerini temizleyebilirsiniz.
  • Bakım, ayar, sistem analizi, performans önyükleme ve dosya işleme (şifreleme, bölme) gibi tüm görevleri kapsayan yaklaşık 38 farklı araca sahiptir.
  • Sistem bakımı, performans veya özelleştirme için de ekstra araçlara sahiptir.
  • Silinen dosyaları geri yükleyebilir, büyük dosyaları bölebilir ve sabit diskte hata olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Ashampoo WinOptimizer 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo WinOptimizer 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya daha iyi işlemci.