Ashampoo UnInstaller 8
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Ashampoo UnInstaller 8 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v8.00.12

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo UnInstaller 8 İndir

Paul KELLERMAN
21 Tem 2019
Yorum Yok

Ashampoo UnInstaller 8 İndirAshampoo UnInstaller 8, yüklü uygulamalarınızın ve sistem değişikliklerinizin akıllıca izlenmesini sağlayan, bilgisayarınız için çok kullanışlı bir programdır. Tüm yüklü uygulamaları sabit diskinizden çok güvenli bir şekilde kaldırmak için araçlara sahiptir. Dilerseniz Ashampoo’nun diğer bir bakım programı olan Ashampoo WinOptimizer 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo UnInstaller 8 çok basit, temiz ve modern bir arayüze sahiptir. Bilgisayarınızda yüklü olan tüm programların listesini görüntülemenizi sağlar. Kayıt defteri, dosya ve sistem değişikliklerini de görüntüleyebilirsiniz. Ashampoo UnInstaller yalnızca kurulu uygulamayı değil aynı zamanda yüklenen güncellemeleri, tarayıcı eklentilerini ve Windows Mağazası uygulamalarını da izleyebilir. Ashampoo UnInstaller, yeni bir program yükleyebilir, başlangıç ​​ve geçerli kayıt defteri durumunu karşılaştırmak için yükleme işleminin bir günlük dosyasını tutabilir ve söz konusu programın tüm izlerini etkin bir şekilde kaldırabilir. Ashampoo UnInstaller, normal bir masaüstü uygulaması gibi kolayca kaldırabilen Windows Mağazası uygulamalarını da hedefler. Sonuçta Ashampoo UnInstaller, yüklü tüm uygulamaları sabit diskinizden çok güvenli bir şekilde kaldırmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi ziyaret edin.

Ashampoo UnInstaller 8’in Özellikleri: (Ashampoo UnInstaller 8‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Bilgisayarınız için yüklü uygulamalarınızın ve sistem değişikliklerinin akıllıca izlenmesini sağlayan çok kullanışlı bir programdır.
 • Tüm yüklü uygulamaları sabit diskinizden çok güvenli bir şekilde kaldırmak için gerekli araçlara sahiptir.
 • Çok basit, temiz ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
 • Bilgisayarınızda yüklü olan tüm programların listesini görüntülemenizi sağlar.
 • Kayıt defteri, dosya ve sistem değişikliklerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Normal bir masaüstü uygulaması gibi kolayca kaldırabilen Windows Mağazası uygulamalarını da hedefler.

Ashampoo UnInstaller 8 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo UnInstaller 8‘i ücretsiz olarak indirmeye bşalamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?