Ashampoo UnInstaller 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
Ashampoo UnInstaller 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v9.00.00

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo UnInstaller 2020 İndir

Paul KELLERMAN
22 Oca 2020
1 Yorum

Ashampoo UnInstaller 2020 İndirAshampoo UnInstaller 2020, gereksiz log (günlük) dosyalarını, kayıt defteri girdilerini, geçici dosyaları, diğer ek dosyaları veya istediğiniz bir programı tamamen kaldırmanıza yarayan kullanışlı bir yazılımdır. Birçok kullanıcı bir programı kurduğunda, programın farklı günlük dosyalarını, lisans anahtarları kayıtlarını, sürüm numaralarını vb. içerdiğini bilmeyebilir. Bu dosyalar tehlikeli veya virüslü değildir, bilgi ve verileri almak için yüklenmiştir. Ashampoo UnInstaller bir programı silmek isterseniz sorun oluşmaması için tüm ayarları, seçenekleri vb. yedekler. Dilerseniz diğer bir bakım programı olan IObit Software Updater‘ı da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo UnInstaller 2020, kullanıcıların gereksiz programları silerek sabit disklerinde ve diğer depolma aygıtlarında alan açmalarına yardımcı olur. Kullanıcılar bazı dosyaların ve kayıt defterlerinin silinmesini veya silinmek üzere taranmasını istemeyebilir, kullanıcıların bu tip dosyaları ekleyebileceği hariç tutma özelliği sayesinde veri kaybı engellenmiş olur. Sonuç olarak, Ashampoo UnInstaller‘ın sisteminizi optimize ederek daha iyi performans ve istikrar elde etmenizi sağlayan bir yazılım olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi ziyaret edin.

Ashampoo UnInstaller 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo UnInstaller 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Gereksiz geçici dosyaları silebilirsiniz.
 • Daha fazla performans için sisteminizi optimize edebilirsiniz.
 • Herhangi bir uygulama silerken olası bir problem olmaması için tüm ayarları yedekleyebilirsiniz.
 • Windows içerik menüsü ile sorunsuz entegrasyona sahiptir.
 • Gereksiz sistem dosyalarını, kayıtlarını ve daha fazlasını silebilirsiniz.
 • Modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Ashampoo UnInstaller 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo UnInstaller 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Yorumlar (1)

  1. Best SEO Company