Ashampoo Photo Converter 2019
4,57
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 4,57 / 5 (7)
Ashampoo Photo Converter 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v2.0.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo Photo Converter 2019 İndir

Paul KELLERMAN
17 Eyl 2019
Yorum Yok

Ashampoo Photo Converter 2019 İndirAshampoo Photo Converter 2019, görüntüleri yeniden boyutlandırma, renk değiştirme ve efekt uygulama seçenekleriyle birlikte gelen, kullanıcı dostu bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bu fotoğraf düzenleme programı, görüntü düzenleme araçları ile beraber tamamen yenilenmiştir. Netliği ayarlamak, görüntüyü aydınlatmak, kırpmak, içeriği yansıtmak, renk sıcaklığını, renk tonunu, doygunluğu, kontrastı değiştirmek, gölge oluşturmayı düzeltmek ve çeşitli ögeleri kaldırmak gibi her bir resim için en iyi araçları kolayca görseller üzerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Corel PaintShop Pro 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Photo Converter 2019 ‘un sezgisel ve kullanışlı arayüzü çalışmayı çok kolaylaştırıyor, böylece tüm seçenekler ve fonksiyonlara net bir şekilde erişerek resminizi dakikalar içinde istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Program, resminizi BMP, GIF, JPG, DWG, TIF, PNG, PDF, ICO, JNG, JP2 ve daha fazla tüm popüler resim dosyası türlerine dönüştürmenize olanak tanır. Ayrıca, resimlerinizi kategorilere ayırmanıza yardımcı olması için isteğe bağlı olarak oluşturma tarihlerini resimlerinize otomatik olarak ekleyebilir. Sonuç olarak, Ashampoo Photo Converter, kalitelerini koruyarak resimlerinizin biçimini değiştirmenize yardım eden güvenilir bir fotoğraf düzenleme programıdır. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi ziyaret edin.

Ashampoo Photo Converter 2019’un Özellikleri: (Ashampoo Photo Converter 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.
 • Görüntüleri yeniden boyutlandırmak, renkleri değiştirmek ve efekt uygulamak için bir araç setine sahiptir.
 • Tüm seçeneklere ve fonksiyonlara kolayca erişilebilen sezgisel bir arayüze sahiptir.
 • BMP, GIF, JPG, DWG, TIF, PNG, PDF, ICO, JNG, JP2 ve daha fazla tüm popüler resim dosyası türlerini destekler.
 • Yerleşik hızlı önizleme özelliğine sahiptir.
 • Çekici ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
 • Oluşturma tarihlerini görüntüleyebilirsiniz.

Ashampoo Photo Converter 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Photo Converter 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 Mb RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 50 Mb boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?