Ashampoo Photo Commander 2020

Ashampoo Photo Commander 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv16.1.2
Dosya Boyutu383,7 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi5 Temmuz 2020
Binance

Ashampoo Photo Commander 2020 İndirAshampoo Photo Commander 2020, aynı anda birden fazla fotoğraf görüntülemek ve düzenlemek için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Ayrıca bir fotoğrafçıysanız, bu program fotoğraflarınızın optimize edilmesinde size çok yardımcı olabilir. Photo Commander, fotoğraf düzenleme, sunum ve yönetim araçlarının önemli bir koleksiyonudur. Dilerseniz diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Ashampoo Photoshop Elements 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 2020 ile renkleri parlatmak, görüntü kirliliğini ve sıkıştırma artefaktlarını kaldırmak için tek bir tıklama yeterlidir. Programın kullanışlı arayüzü ile parlaklığı, renk sıcaklığını ve gama değerlerini çaba sarfetmeden düzenleyebilirsiniz. Çok sayıda efektlerle birlikte fotoğraflarınıza küçük notlar eklemenize ve bunları birçok dosya formatına dönüştürmenize yardımcı olur. Bu programı kullanarak kolajlar oluşturmak son derece kolaydır ve fotoğrafları her duruma uygun kompozisyonlara dönüştürmenizi sağlar. Fotoğraflarınızı ek ayrıntılar eklemek için yorumlar, semboller, konuşma balonları veya oklarla da zenginleştirebilirsiniz. Bu program, kırmızı gözleri düzelterek, çizikleri ve lekeleri ortadan kaldırarak şanssız çekimlerinizde size yardımcı olur. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Ashampoo Photo Commander 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo Photo Commander 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Fotoğraflarınızı farklı kategorilere göre düzenleyebilirsiniz.
  • Fotoğraflara değişiklik uygulamak için çok kapsamlı düzenleme özelliklerine sahiptir.
  • Fotoğraflarınızın kalitesini ve renklerini tamamen otomatik olarak iyileştirebilir.
  • Çalışmanızı kolaylaştıran çok modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Aynı anda birden fazla fotoğraf düzenleyebilirsiniz.

Ashampoo Photo Commander 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Photo Commander 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 400 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.