Ashampoo Core Tuner 2
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (3)
Ashampoo Core Tuner 2 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v2.01

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo Core Tuner 2 İndir

Paul KELLERMAN
03 Eyl 2019
Yorum Yok

Ashampoo Core Tuner 2 İndirAshampoo Core Tuner 2, işlemcinizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. CPU’nuzun seviyesini optimize eder, böylece PC’nizin performansı artar. Bu program profesyoneller için geliştirilmiştir, ancak acemiler de rahatça kullanabilir. Dilerseniz Ashampoo’nun diğer bir bakım programı olan Ashampoo UnInstaller 8‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Core Tuner 2 çalıştırıldıktan sonra, tüm etkin işlemlerin bir listesini otomatik olarak görüntüler ve her programın adını, açıklamasını, CPU kullanımını ve önceliğini görüntüleyebilirsiniz. Önceliğini değiştirerek her öğe için kuralları belirleyebilirsiniz. Yeni profiller oluşturmanıza ve sistem başlangıcında çalışan programları yönetmenizi sağlar. Ayrıca, son kaynak kullanımının grafik gösterimini de görüntüleyebilirsiniz. Ayarlar bölümünden, bir UI için farklı bir dile geçebilir, dış görünümü değiştirebilir ve animasyonu devre dışı bırakabilirsiniz. Kullanıcının kendi profilini oluşturmasını sağlayan yeni bir profil yönetimine sahiptir. İşlemcinizin performansını canlı görüntüden görülebilirsiniz. Ayrıca mevcut sistemin ve bellek yükünün ne kadar yüksek olduğunu da gösterir. Live Tuner arka planda sessizce çalışacak sisteminizi yormaz. Sonuçta Ashampoo Core Tuner 2, işlemcinizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer bakım programları için Bakım kategorimizi ziyaret edin.

Ashampoo Core Tuner 2’nin Özellikleri: (Ashampoo Core Tuner 2‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • İşlemcinizden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan etkileyici bir programdır.
 • CPU’nuzun seviyesini optimize ederek PC’nizin performansını arttırır.
 • Her programın adını, tanımını, CPU kullanımını ve önceliğini görüntüleyebilirsiniz.
 • Önceliğini değiştirerek her öğe için kuralları belirleyebilirsiniz.
 • Yeni profiller oluşturmanızı ve sistem başlangıcında çalışan programları yönetmenizi sağlar.
 • Kaynak kullanımının grafiksel gösterimini görebilirsiniz.

Ashampoo Core Tuner 2 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Core Tuner 2’yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 20 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?