Ashampoo Burning Studio 2019

Ashampoo Burning Studio 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.4.1
Dosya Boyutu155,6 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Mayıs 2020
Binance

Ashampoo Burning Studio 2019 İndirAshampoo Burning Studio 2019 etkileyici ve tam özellikli bir disk yazma işleminin yanı sıra her türlü veri CD ve DVD‘si oluşturmanıza olanak sağlayan ripping programıdır. Ayrıca dosyalarınızı ve tasarım kılıf kapaklarınızı yedekleyebilirsiniz. Dilerseniz diğer bir disk programı olan Adobe Bridge CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio 2019 çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, burada aradığınız her şeyi kolayca bulabilmeniz anlamına gelir. Kasayı daha sonra yerleştirmeyi planlıyorsanız, yazdığınız diskin kapağını ve kutu tasarımını tasarlama becerisine sahiptir. Kaynak tüketimine gelince, bu uygulama tam teşekküllü disk yazarken bile diğer AAA başlıklarından daha fazla hafıza tüketmiyor. Sonuçta Ashampoo Burning Studio 2019, her türlü veri CD’si ve DVD’si oluşturmanıza olanak tanıyan çok kullanışlı bir disk yazma ve kopyalama programıdır. Diğer disk yazma programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Ashampoo Burning Studio 2019’un Özellikleri: (Ashampoo Burning Studio 2019‘u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Etkileyici ve tam özellikli bir disk yazma ve her türlü veri CD’si ve DVD’si oluşturmanıza olanak sağlayan bir ripping programıdır.
  • Dosyalarınızı ve tasarım kılıf kapaklarınızı yedekleyebilirsiniz.
  • Her şeyin, aradığınız işlevi kolayca bulabilmenizi sağlayacak şekilde düzenlenmiş, çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Daha sonra koymayı planlıyorsanız, yazdığınız diskin kapağını ve kutu tasarımını kaydedebilirsiniz.
  • Tam teşekküllü disk yazarken bile diğer AAA başlıklarından daha fazla bellek tüketmez.

Ashampoo Burning Studio 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Burning Studio 2019‘u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: Kurulum için 230 MB boş alan gerekir.
Geçici dosyalar için 9 GB’a kadar boş alan (DVD)
Geçici dosyalar için 25/50 GB (Blu-ray)
Geçici dosyalar için 100 GB (Blu-ray XL)
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.