Ashampoo Burning Studio 2020

Ashampoo Burning Studio 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.21.3
Dosya Boyutu82,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi10 Nisan 2020
Binance

Ashampoo Burning Studio 2020 İndirAshampoo Burning Studio 2020, farklı dosyaları disklere yazmanıza, kapaklar tasarlamanıza ve ISO görüntüleri oluşturmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Çok basit bir kurulum sürecine sahiptir ve herhangi bir 3. taraf ürün sunmaz, web tarayıcı ayarlarınızı değiştirmez. Dilerseniz diğer bir disk aracı olan DAEMON Tools Ultra 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Burning Studio 2020, klasör yapısı ve gerekli bazı adımlarda size yardımcı olacak küçük bir rehber sağlayarak disklerdeki verileri hızlı bir şekilde yazmanızı sağlar. Diske yazmanın yanı sıra şifreleme özelliğine sahip ve ayrıca seçilen DVD veya CD içeriğini güncellemenizi sağlar. Bu program ayrıca ses CD’si kopyalama, kapaklar, kitapçıklar, kılıflar oluşturmanıza ve içerdiği kağıt formatını düzenlemenizi sağlayan başka araçlara da sahiptir. Sonuçta Burning Studio 2020, farklı dosyaları disklere yazmanıza, kapaklar tasarlamanıza ve ISO görüntüleri oluşturmanızı sağlayan etkileyici bir programdır. Diğer disk araçları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Ashampoo Burning Studio 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo Burning Studio 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Farklı dosyaları disklere yazmanıza, kapaklar tasarlamanıza ve ISO görüntüleri oluşturmanızı sağlayan etkileyici bir programdır.
  • Çok basit ve anlaşılır bir kurulum sürecine sahiptir.
  • Herhangi bir 3. taraf ürün sunmaz ve web tarayıcı ayarlarınızı değiştirmez.
  • Modern bir menü çubuğu ve navigasyon paneli ile donatılmış kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Klasör yapısı ve gerekli bazı adımlarda size yardımcı olacak küçük bir rehber sağlayarak disklerdeki verileri hızlı bir şekilde yazmanızı sağlar.
  • Şifreleme özelliğine sahiptir, ayrıca seçilen DVD veya CD’nin içeriğini güncellemenizi sağlar.
  • Ses CD’si kopyalama, kapaklar, kitapçıklar, kılıflar oluşturmanıza ve içerdiği kağıt formatını düzenlemenize olanak tanıyan başka araçlara da sahiptir.

Ashampoo Burning Studio 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Burning Studio 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.