Ashampoo Backup 2020
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
Ashampoo Backup 2020 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v2020.12.06

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Ashampoo Backup 2020 İndir

Paul KELLERMAN
17 Eyl 2019
Yorum Yok

Ashampoo Backup 2020 İndirAshampoo Backup 2020, kullanıcıların önemli veri ve dosyalarını kolayca yedekleyebilmelerini sağlayan çok amaçlı bir programdır. Hepimizin başına bir kere gelmiş ve tekrar ne zaman geleceği belli olmayan çökme/mavi ekran hataları yüzünden verilerimizi kaybedebiliyoruz. Buna engel olmak için Ashampoo Backup harika bir program. Dilerseniz diğer bir veri kurtarma/yedekleme programı olan Wondershare Recoverit Ultimate 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Backup 2020, kullanıcıların verilerini korumak için güçlü şifreleme algoritmalarına sahiptir. Ayrıca yedeklenen verileri sıkıştırarak kullanıcılarına disk alanından tasarruf etmelerini sağlar. Program, yedekleme işlemini daha basit ve kolay hale getiren Yerel Windows Gezgini ile entegre edilmiştir. Ashampoo Backup zamanlama özelliğine sahiptir ve bu özellik kullanıcıların belirlediği saatler dışında yedekleme yapılmasına izin vermez. Kullanıcıların dosya ve belgelerini otomatik olarak yedekleyebilecekleri tam otomatik yedekleme özelliğine sahiptir ve sistemlerini bir tıklamayla yedeklemelerini sağlar. Basit bir geri yükleme süreci vardır. Sadece yedekleme verilerini seçmeniz ve geri yüklemeye tıklamanız yeterli olacaktır. Bu programı kullanmak herhangi bir tecrübe gerektirmez. Diğer veri yedekleme/koruma programları için Disk Araçları kategorimizi ziyaret edin.

Ashampoo Backup 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo Backup 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Önemli verilerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
 • Otomatik yedekleme özelliğine sahiptir.
 • Basit ve kullanımı kolaydır.
 • Verileri sıkıştırıp ve disk alanından tasarruf edebilirsiniz.
 • Beklenmeyen çökmeler nedeniyle veri kaybından kaçınmanızı sağlar.
 • Yerel Windows gezgini ile entegre edilmiştir.

Ashampoo Backup 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Backup 2020’yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?