Ashampoo Backup 2020

Ashampoo Backup 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020.12.06
Dosya Boyutu85,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Mart 2020
Binance

Ashampoo Backup 2020 İndirAshampoo Backup 2020, kullanıcıların önemli veri ve dosyalarını kolayca yedekleyebilmelerini sağlayan çok amaçlı bir programdır. Hepimizin başına bir kere gelmiş ve tekrar ne zaman geleceği belli olmayan çökme/mavi ekran hataları yüzünden verilerimizi kaybedebiliyoruz. Buna engel olmak için Ashampoo Backup harika bir program. Dilerseniz diğer bir veri kurtarma/yedekleme programı olan Wondershare Recoverit Ultimate 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ashampoo Backup 2020, kullanıcıların verilerini korumak için güçlü şifreleme algoritmalarına sahiptir. Ayrıca yedeklenen verileri sıkıştırarak kullanıcılarına disk alanından tasarruf etmelerini sağlar. Program, yedekleme işlemini daha basit ve kolay hale getiren Yerel Windows Gezgini ile entegre edilmiştir. Ashampoo Backup zamanlama özelliğine sahiptir ve bu özellik kullanıcıların belirlediği saatler dışında yedekleme yapılmasına izin vermez. Kullanıcıların dosya ve belgelerini otomatik olarak yedekleyebilecekleri tam otomatik yedekleme özelliğine sahiptir ve sistemlerini bir tıklamayla yedeklemelerini sağlar. Basit bir geri yükleme süreci vardır. Sadece yedekleme verilerini seçmeniz ve geri yüklemeye tıklamanız yeterli olacaktır. Bu programı kullanmak herhangi bir tecrübe gerektirmez. Diğer veri yedekleme/koruma programları için Disk Araçları kategorimizi inceleyin.

Ashampoo Backup 2020’nin Özellikleri: (Ashampoo Backup 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Önemli verilerinizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.
  • Otomatik yedekleme özelliğine sahiptir.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Verileri sıkıştırıp ve disk alanından tasarruf edebilirsiniz.
  • Beklenmeyen çökmeler nedeniyle veri kaybından kaçınmanızı sağlar.
  • Yerel Windows gezgini ile entegre edilmiştir.

Ashampoo Backup 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Ashampoo Backup 2020’yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.