Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
AdwCleaner 7 İndir
0,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 0,00 / 5 (0)
AdwCleaner 7 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Türkçe

Sürüm:

7.2.1.0

RAR Şifresi:

programindirsene.com

AdwCleaner 7 İndir

Theodore Bagwell
30 Tem 2018
Yorum Yok

AdwCleaner 7 İndirAdwCleaner 7, sisteminizi reklam yazılımlarından ve potansiyel olarak istenmeyen virüslerden temizleyen bir programdır. Özellikle bu iş için uygun bir aracınız yoksa, eklentileri ve virüsleri kaldırmak çok zor bir iştir. PC‘leri temizlemek için AdwCleaner gibi performansınızı arttıran ve virüslere karşı sizi savunan pek çok program geliştirildi. AdwCleaner‘ın ana avantajı, sisteminize herhangi bir kurulum gerektirmemesidir. Araç, herhangi bir harici cihazdan sisteme saklanabilir. Bu nedenle AdwCleaner‘ın taşınabilir kullanım için en uygun program olduğunu söyleyebiliriz. En önemlisi sistemden ayrıldıktan sonra büyük bir artı olan herhangi bir Windows kayıt defterine izlerini bırakmaz. AdwCleaner, sisteme yüklenmiş olan tüm istenmeyen ve gereksiz bileşenleri taramaya başladığında ve sonuçları bulduktan sonra istenmeyen bileşenlerin ayrıntılarını gösteren bir metin dosyasında derlenip, istediğiniz bileşeni seçmenize izin verir. Bundan sonra bu araç bu istenmeyen zararlıları  sistemden silecek ve böylece performans artışı sağlayacaksınız. Unutulmamalıdır ki bu program sadece tüm diğer programlar kapalı olduğunda çalışacaktır, bu yüzden AdwCleaner‘ı çalıştırmadan önce diğer kullandığınız programları kapatmalısınız. Ardından temizleme işleminin tamamlandığını gösteren yeniden başlatma işlemi için sisteminizi doğru zamanda yeniden başlatmanız gerekir. Sonuç olarak AdwCleaner 7 antivirüs programı portable olarak kullanabileceğiniz en kalitli programlardan birisidir.
Diğer antivirüs yazılımları için Güvenlik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

NOT: Program x86 yani 32 bit ve x64 bit sistemlerle uyumludur, herhangi bir sorun olmadan hem 32 bit hem 64 bit bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

AdwCleaner 7 Özellikleri:

 • Sistemin performansını artırır ve size tam zamanlı koruma sağlar.
 • Malware gibi istenmeyen kötü yazılımları temizler.
 • Sisteminize kurmanıza gerek yoktur tamamen portable sürümdür.
 • Windows kayıt defterine izlerini bırakmaz bu sayede sildiğiniz zaman sisteminizi yavaşlatacak kalıntı dosyalar kalmaz.
 • Tüm dosyaları iyice tarar ve size en üst düzey güvenliği sunar.
 • Sadece tek bir fare tıklaması ile kendini kaldırabilir.
 • Reklam virüslerini anında engeller herhangi bir reklam virüsüyle karşılaşmazsınız.

AdwCleaner 7 Sistem Gereksinimleri: (AdwCleaner antivirüs programını ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Bellek (RAM): 256MB AM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 100MB AM gerekli.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?