Advanced Systemcare Ultimate 12
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (2)
Advanced Systemcare Ultimate 12 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

12.0.1.90

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Advanced Systemcare Ultimate 12 İndir

Paul KELLERMAN
22 Mar 2019
Yorum Yok

Advanced Systemcare Ultimate 12Bir antivirüs programı olan Advanced Systemcare Ultimate 12, PC optimizasyonunu, PC temizlemeyi ve hızlandırma özellikleri ile donatılmış bir programdır. Sezgisel seçeneklerle ve profesyonel görünümlü kullanıcı arayüzü ile donatılan bu kullanışlı program, bilgisayarınızın düzgün çalışması için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sağlayabilir. Dilerseniz Advanced Systemcare Ultimate’in diğer bir sürümü olan Advanced Systemcare Ultimate 11‘i sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Advanced Systemcare Ultimate 12, tarama işlemini yalnızca genel kötü amaçlı yazılım gizleme noktalarını doğrulamak için Hızlı Mod‘da, sabit sürücünüzün tüm parçalarını kontrol etmek için Tam Mod‘da ve yalnızca şüpheli bulduğunuz sürücüleri ve dizinleri bulmak için Özel Mod‘u çalıştırabilir. Bu program aynı zamanda gerçek zamanlı koruma ile gelen saldırıları önleyebilir. Web kameranız varsa ve bilgisayarınızı başkalarıyla istemeden paylaşıyorsanız, PC’nizi kimlerin kullandığını bulmak için FaceID‘yi kolayca etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, korsanların ana sayfanızı değiştirmelerini engelleyen ve web sitelerinin tarayıcı etkinliğinizi izlemelerini önleyen bileşenlere de sahip olan Advanced Systemcare Ultimate ile ayrıca RAM‘i temizlemek, eski sürücüleri güncellemek, sisteminizin çeşitli bölümlerini optimize etmek ve kötü amaçlı eklentilerden veya araç çubuklarından kurtulmak için gereksiz çalışan programları veya hizmetleri durdurabiliceğiniz hepsi bir arada olan antivirüs programı Advanced Systemcare Ultimate 12 ile PC optimizasyonu, temizleme ve hızlandırma özellikleri ile bilgisayarınızın performansını artırmak için kullanılabileceğiniz etkileyici bir programdır. Diğer güvenlik programları için Güvenlik kategorimizi ziyaret edin.

Advanced Systemcare Ultimate 12’nin Özellikleri: (Advanced Systemcare Ultimate 12‘yi ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Advanced Systemcare Ultimate, PC optimizasyonu, PC temizleme ve hızlandırma özellikleri ile donatılmış kullanışlı bir araçtır.
 • Sezgisel seçeneklerle profesyonel görünümlü kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
 • Bilgisayarınızın düzgün çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sağlar.
 • Advanced Systemcare Ultimate, tarama işlemini Hızlı Mod, Tam Mod ve Özel Modda çalıştırabilir.
 • Gerçek zamanlı koruma ile gelebilecek saldırıları önleyebilir.
 • Web kameranız var ve bilgisayarınızı diğer kişilerle istemeyerek paylaşıyorsanız kimlerin kullandığını bulmak için FaceID‘yi kolayca etkinleştirebilirsiniz.
 • Korsanların web sitelerinizin ana sayfanızı değiştirmelerini engelleyen, tarayıcınızın etkinliğini takip etmesini sağlayan bileşenlere sahiptir.

Advanced Systemcare Ultimate 12 için Sistem Gereksinimleri: (Advanced Systemcare Ultimate 12’yi ücretsiz indirmeye başlamadan önce, PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 800 MHz Intel Pentium işlemci veya üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?