Advanced SystemCare Ultimate 11

Advanced SystemCare Ultimate 11 İndir

İşletim SistemiWindows
DilTürkçe
Sürüm11.1.0.76
Dosya Boyutu88 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Şubat 2020
Binance

Advanced SystemCare Ultimate v11.1.0.76 İndirAdvanced SystemCare Ultimate v11.1.0.76, IObit tarafından geliştirilmiş kapsamlı bir araç paketidir. Bu harika paket, PC’niz için bir antivirüs olmasının yanı sıra optimizasyon araçlarını da bünyesinde barındırıyor. Sisteminizi temizlemek ve sisteminizin performansını artırmak için özel modüllere sahiptir. Advanced SystemCare Ultimate 11, profesyonel görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve bu programın tüm özelliklerine kolayca erişmenizi sağlar. Bu araç setinde yer alan antivirüs, sizi zararlı yazılımlardan hızlı tarama ve tam tarama gibi seçeneklerle korumanıza olanak sağlar. Ayrıca, tespit etmek istediğiniz sürücü ve dizinleri tanımlamanıza izin veren bir özel moda da sahiptir. Sisteminizi gelen saldırılara karşı koruyan gerçek bir zaman korumasına sahiptir. Advanced SystemCare Ultimate 11, tam ekranda veya rahatsız edilmeden oyun oynamanıza izin verecek bir otomatik sessiz mod özelliği de vardır. Ayrıca bilgisayarınızı kimin kullandığını bilmenizi sağlayacak bir FaceID özelliğine de sahiptir. Advanced SystemCare Ultimate 11, sisteminizin hızını artırmak için tüm gereksiz programları ve hizmetleri de durdurur. Sonuç olarak Advanced SystemCare Ultimate 11 PC’nizin performansını optimize etmek ve korumak için kullanışlı bir araçtır. Diğer bir bakım yazılımı olan Advanced SystemCare Pro 11 programını da deneyebilirsiniz.
Diğer antivirüs programları için Güvenlik, bakım programları için Bakım kategorimizi ziyaret ediniz.

Advanced SystemCare Ultimate v11.1.0.76 Özellikleri: (Aşağıda, Advanced SystemCare Ultimate 11 ücretsiz indirmesinden sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • PC’niz için etkileyici bir antivirüs ve optimizasyon aracıdır.
  • Profesyonel görünümlü bir arayüzü vardır.
  • Farklı tarama modları vardır.
  • Sisteminizi Tam modda tamamen tarayabilir.
  • Özel modda tanımlanmış sürücüleri ve dizinleri tarayabilir.
  • Sık kullanılan zararlı yazılımları Hızlı modda gizleyerek tarayabilir.
  • Oyunların rahatsız edilmeden oynayabileceğiniz Otomatik Sessiz modu var.
  • PC’nizi kimin kullandığını bilmenizi sağlayacak FaceID özelliği vardır.
  • Sisteminizin hızını artırmak için gereksiz programları durdurmanızı sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate v11.1.0.76 için Sistem Gereksinimleri: (Advanced SystemCare Ultimate 11 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 300 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 800 MHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.