Advanced SystemCare Pro 12

Advanced SystemCare Pro 12 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv12.0.3.202
Dosya Boyutu39,8 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi3 Mayıs 2020
Binance

Advanced SystemCare Pro 12 İndirAdvanced SystemCare Pro 12, bilgisayar performansını artırmak, casus yazılımları engellemenin yanı sıra özel bilgileri korumak için gerekli bileşenleri barındıran çok güçlü bir yazılım paketidir. Gelişmiş SystemCare Pro 12, gezinmek için çok kolay olan çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Programı başlatacağınız zaman, tercih ettiğiniz dile kadar TÜM özellikleri siz belirleyebilirsiniz. Bilgisayarı optimize etmenin yanı sıra temizleyecek, onaracak ve tamir edecek “Hızlı Bakım” modülüne sahiptir. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım ve diğer çeşitli güvenlik tehditlerini kayıt defteri girdileri ve kısayolları geçersiz veya hatalı olarak tarar.

Ayrıca kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri birleştirme, derin kayıt onarımı kısayol onarım, sistem ve başlangıç ​​optimizasyonu için sisteminizde tam tarama gerçekleştirecek Deep Care seçeneği var. Araç Kutusu seçeneğinden, temizleyebilir, onarabilir, güvenlik ve kontrol edebilirsiniz. Turbo Boost modülü ile, bazı çok basit adımları izleyerek bilgisayarı hızlandırmanın yanı sıra optimize edebilirsiniz. Ayrıca, bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanıza ve ardından her şeyi Windows varsayılanlarına döndürmenize izin verecek olan Kurtarma Merkezi de vardır. Hepsi bir arada Gelişmiş SystemCare Pro 12, bilgisayarınızın performansını artırmak ve özel bilgileri korumak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır. Diğer bir bakım programı olan AVG PC TuneUp 16‘yı da deneyebilirsiniz.
Diğer temizlik programları için Bakım kategorimizi inceleyin.

Gelişmiş SystemCare Pro 12 Özellikleri: (Aşağıda, Advanced SystemCare Pro 12 ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı göze çarpan özellikler vardır.)

  • Bilgisayar performansını artırmak, casus yazılımları engellemenin yanı sıra özel bilgileri korumak için gerekli bileşenleri olan çok güçlü bir yazılım programı.
  • Gezinmesi çok kolay bir kullanıcı dostu arayüzü var.
  • Bilgisayarı optimize etmenin yanı sıra temizleyecek, onaracak ve tamir edecek “Hızlı Bakım” modülü de vardır.
  • Ayrıca, kayıt defteri girişlerini ve kısayollarını geçersiz veya yanlış olan kötü amaçlı yazılım ve diğer güvenlik tehditlerini de tarar.
  • Kötü amaçlı yazılım kaldırma, kayıt defteri birleştirme, derin kayıt onarımı kısayol onarım, sistem ve başlangıç ​​optimizasyonu için sisteminizde tam tarama gerçekleştirecek Deep Care seçeneği var.
  • Araç Kutusu seçeneğinden, temizleyebilir, onarabilir, güvenlik ve kontrol edebilirsiniz.
  • Bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanıza ve ardından her şeyi Windows varsayılanlarına döndürmenize izin veren Kurtarma Merkezine sahip.
  • Kurtarma Merkezi sayesinde bilgisayarınız çok kötü durumlarda dahi kurtarılabilir.

Gelişmiş SystemCare Pro 12 için Sistem Gereksinimleri: (Advanced SystemCare Pro 12 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 100 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.