Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
Adobe XD CC 2019 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (1)
Adobe XD CC 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

v18.1.12 x64

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Adobe XD CC 2019 İndir

Theodore Bagwell
04 Kas 2018
Yorum Yok

Adobe XD CC 2019 İndirAdobe XD CC 2019, mobil ve masaüstü platformları için web sitelerini tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Adobe XD CC 2019, zorlu web tasarım aşamalarını kolayca geçirmenizi sağlar. UX tasarımcılarının çalışmalarını kolaylaştırmak için geliştirildi ve tasarımcıların yeni içerikler oluşturmasını akabinde bunları kullanıcıymış gibi önizlemesini sağlayan araçlara sahip.

Adobe XD CC 2019‘un ekip işbirliğini ve müşteri geri bildirimini teşvik edecek mockup‘ları kolayca oluşturmanızı sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Adobe XD CC 2019‘un çok basit ve anlaşılır bir arayüzü var ve kullanıcıların tasarım alanında işlerini kolayca yapmalarına yardımcı oluyor. Yeni projeye başlamanız için, hedef platform olan yeni çalışma yüzeyini seçmeniz ardından Google, Apple ve Microsoft tarafından üretilen çeşitli cihazlar bulunmalıdır. Adobe XD CC 2019 dokunmatik ekran için optimize edilmiştir, bu sayede parmaklarınızı kullanarak veya sırasıyla CTRL ve Boşluk tuşlarına basarak kolayca yakınlaştırabilir ve yatay kaydırma yapabilirsiniz. Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülemek için çalışırken Önizleme penceresinin açık kalması gerekir. Sonuç olarak XD CC 2019, mobil ve masaüstü platformları için web sitelerini tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir webmaster programı olan Adobe Dreamweaver CC 2019‘u da sitemizden indirerek deneyebilirsiniz.
Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi ziyaret edin.

Adobe XD CC 2019’un Özellikleri: (Adobe XD CC 2019’u ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

 • Mobil ve masaüstü platformları için web sitelerini tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır.
 • UX tasarımcılarının çalışmalarını kolaylaştırmak için geliştirilen ve tasarımcıların yeni içerikler oluşturmasını ardından bunları kullanıcı olarak önizlemesini sağlar.
 • Ekip işbirliğini ve müşteri geribildirimini teşvik edecek mockup‘ları kolayca oluşturmanızı sağlar.
 • Çok basit ve anlaşılır bir arayüze sahip olursunuz ve kullanıcıların tasarım alanında tasarımı başlatmasına yardımcı olur.
 • Değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görüntülemek için çalışırken Önizleme penceresinin açık tutulması gerekir.

Adobe XD CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe XD CC 2019’u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 2 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?