Adobe Premiere Rush CC 2020

Adobe Premiere Rush CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.2.12
Dosya Boyutu726,2 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi19 Şubat 2020
Binance

Adobe Premiere Rush CC 2020Adobe Premiere Rush CC 2020, Adobe Premiere Pro‘nun basit bir sürümüdür, video ve fotoğraf çekmek konusunda çılgın olanlar için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay bir programdır ve bu programı kullanmak için video düzenleme konusunda deneyimli olmanız gerekmez. Dilerseniz Premiere Rush‘ın profesyonel sürümü olan Adobe Premiere Pro CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush CC 2020, farklı renkler, sesler, metinler, animasyonlu grafikler ve çok daha fazlası ile donatılmıştır. Embriyo kalitesinde animasyonların yanı sıra ekran koruyucularla donatılmıştır ve ayrıca Adobe Stock’tan daha fazla dosya indirmenize izin verir. Kendi metninizi eklemenize, yazı tipini, rengini ve boyutunu istenen stilde daha güzel sonuca ulaşacak şekilde düzenlemenize izin verir. Mobil cihazlarınızda yüksek kaliteli videolar kaydetmenize yardımcı olacak yerleşik bir kamera işlevine sahiptir. Sonuç olarak Adobe Premiere Rush CC 2020, şaşırtıcı videolar oluşturmanıza izin veren etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe Premiere Rush CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Premiere Rush CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Adobe Premiere Pro’nun basit bir sürümüdür, video ve fotoğraf çekmek konusunda çılgın olanlar için tasarlanmıştır.
  • Kullanımı kolay bir programdır ve bu programı kullanmak için video düzenleme konusunda deneyimli olmanız gerekmez.
  • Farklı renkler, sesler, metinler, animasyonlu grafikler ve çok daha fazlası ile donatılmıştır.
  • Embriyo kalitesinde animasyonların yanı sıra ekran koruyucularla donatılmıştır ve ayrıca Adobe Stock’tan daha fazla dosya indirmenize izin verir.
  • Kendi metninizi eklemenize, yazı tipini, rengini ve boyutunu istenen stilde daha güzel sonuca ulaşacak şekilde düzenlemenize izin verir.
  • Mobil cihazlarınızda yüksek kaliteli videolar kaydetmenize yardımcı olacak dahili bir kamera işlevine sahiptir.

Adobe Premiere Rush CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Premiere Rush CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 16 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel 6. nesil veya üstü