Adobe Premiere Rush CC 2019

Adobe Premiere Rush CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2019 x64
Dosya Boyutu1,5 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi17 Mart 2020
Binance

Adobe Premiere Rush CC 2019Adobe Premiere Rush CC 2019, çevrimiçi videoların yanı sıra paylaşım için de oluşturulan etkileyici bir programdır. Tüm cihazlarınızda çalışan ve kullanımı kolay olan bu program, aynı zamanda içeriği oluşturma şeklinizi değiştirmenize de olanak tanır. Dilerseniz Adobe‘nin diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush CC 2019, mobil cihazlarınızda yüksek kalitede video almanızı sağlayan yerleşik bir kamera işlevselliğine sahiptir. Bu program ile düzenleme, renk, ses, hareketli grafikler ve daha birçok şey basit araçlarla donatıldığı için çok kolaylaşıyor. İşiniz bittiğinde içeriğinizi Facebook, Instagram ve YouTube vb. gibi en sevdiğiniz sosyal ağ ile paylaşabilirsiniz. Adobe Premiere Rush 2019, programda profesyonelce tasarlanmış bazı hareketli grafik şablonları sunmaktadır ve bir sürü Adobe Stock dosyalarına erişebilip, kişisel markanıza uyacak şekilde renk boyutunu ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Sonuçta Adobe Premiere Rush 2019, harika çevrimiçi videolar oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz Adobe Premiere Rush 2019 programı ücretsiz deneme sürümüdür, aşağıdaki bağlantıdan Adobe Snr Patch yazılımını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush CC 2019 özellikleri: (Adobe Premiere Rush CC 2019’u ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı dikkat çekici özellikleri aşağıdadır.)

  • Videoları düzenlemenin yanı sıra, oluşturmak için de kullanılabilecek bir programdır.
  • Tüm cihazlarınızda çalışan, kullanımı kolay bir programdır.
  • İçeriği oluşturma şeklinizi değiştirmenize izin verir.
  • Mobil cihazlarınızda profesyonel kalitede video çekmenize olanak tanıyan yerleşik bir kamera işlevine sahiptir.
  • Renk, ses, hareketli grafikler ve daha birçok basit araçlarla donatıldığından düzenlemeyi çok kolaylaştırıyor.
  • İçeriğinizi Facebook, Instagram ve YouTube vb. İçeren favori sosyal kanalınızla paylaşabilirsiniz.
  • Programda profesyonelce tasarlanan bazı hareketli grafik şablonlarını düzenleyebilir ve bir sürü Adobe Stock dosyalarına erişebilirsiniz.
  • Kişisel markanıza uyacak şekilde renk boyutunu ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Premiere Rush CC 2019‘u indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Core i5 veya üstü.