Adobe Premiere Rush 2021

Adobe Premiere Rush 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv1.5.34 x64
Dosya Boyutu850 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi13 Aralık 2020
Binance

Adobe Premiere Rush 2021Adobe Premiere Rush 2021, hareket halindeyken içerik oluşturmak için geliştirilmiş all in one tipi bir video düzenleme programıdır. Günlük yaşamda kullanıcılar, kullanımı kolay bir ortamda istedikleri videoları oluşturmak için kullanabilir. Çoğu işlemi minimum çabayla gerçekleştirmenize olanak tanıyan temiz ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Adobe Premiere Rush, minimum çabayla çarpıcı videolar oluşturmak için kullanılan birçok yeni ve kullanışlı araçla birlikte geliyor. Etkileyici araçlarını kullanarak, geçişleri kolay yoldan eklemek için tıklayıp sürükleyebilirsiniz. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Pro CC 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kullanıcılara zengin bir kütüphanede bir araya getirilmiş olan şablonlarla şık başlıklar eklemesine ve düzenlemesine olanak sağlar. Adobe Premiere Rush 2021, videolarınızı önceden ayarlanmış ve manuel renk düzeltmeleri ile geliştirmenizi sağlar. Bu harika araçları kullanarak, sesi kısma ve kolay seslendirme ile sesi kolayca içe aktarabilir veya düzenleyebilirsiniz. Videoları herhangi bir sosyal ağa özgü doğru en boy oranında dışa aktarmanızı sağlar. Premiere Rush ile ses, hareketli grafikler ve daha fazlası için basit araçlarla, izleyicilerinizle bağlantı kuran videolar oluşturmak her zamankinden daha kolay. Sonuç olarak Adobe Premiere Rush 2021, kullanıcıların videoları profesyonelce düzenlemelerine olanak tanıyan profesyonel bir programdır. Diğer bir video düzenleme programı olan Adobe Premiere Elements 2021‘i de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer Premiere Rush benzeri yazılımlar için Video Programları kategorimizi inceleyin.

Adobe Premiere Rush 2021 Özellikleri:(Aşağıda, Adobe Premiere Rush yazılımını ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan özellikler bulunmaktadır.)

  • Profesyonel videolar oluşturmak için geliştirilmiş etkileyici bir programdır.
  • Etkileşimli, kolay ve kullanıcı dostu bir arayüzle sizin hizmetinizdedir.
  • Videolarda geçişleri kolay bir biçimde yapabilmeniz için tut-sürükle özelliği vardır.
  • Projelerinizde birçok çeşitli yerleşik şablonlarla şık başlıklar eklemenize ve düzenlemenize olanak tanır.
  • Kullanıcıların videoları önceden ayarlanmış ve manuel renk düzeltmeleri ile geliştirmelerini sağlar.
  • Kullanıcıların sesi kısma ve kolay seslendirme ile sesi kolayca içe aktarmasını ve ayarlamasına olanak sağlar.

Adobe Premiere Rush 2021 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Premiere Rush programını indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Sabit Disk: 5 GB boş alan gereklidir.
Bellek (RAM): 8 GB bellek gerekir.
Mimari: x64 sistemlerde çalışır.
İşlemci: Intel Duo-Core veya daha üstü işlemci.