Adobe Premiere Pro CC 2021

Adobe Premiere Pro CC 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv14.5.0.51 x64
Dosya Boyutu1,59 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi11 Aralık 2020
Binance

Adobe Premiere Pro CC 2021Adobe Premiere Pro CC 2021, videoları olabilecek en iyi kalitede oluşturma konseptine dayanan harika bir video klip düzenleme ve oluşturma amacıyla kullanılması için Adobe tarafından geliştirilmiş bir programdır. Son sürüm olarak, video klip düzenleme ve oluşturma prosedürünü basitleştirmek için Adobe Premiere Pro CC 2021 geliştirildi. Bu programı kullanarak videoları daha yüksek çözünürlüklerde düzenleyebilir ve çok sayıda video formatını içe aktarmayı mümkün kılan bir eklenti sistemi ile donatılmıştır. Diğer bir premiere sürümü olan Adobe Premiere Pro CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro, DVD yazma için Adobe Encore ve doğrudan kayıt yapmak için Adobe OnLocation ile birlikte gelir. Adobe Premiere Pro, video klipleri pek çok formatta destekler, hızlandırılmış video klip render yapabilir ve video efektleri için zengin bir eklenti yelpazesi vardır. Ek olarak Adobe Premiere Pro, kullanıcıların işlerini hızlandırmaya yardımcı olan, videoları render etmeden taslak sonuçları görmelerine olanak tanıyan en son GPU hızlandırma teknolojisi ile desteklenmiştir. Adobe Premiere Pro, Panasonic, Leica ve Nikon dahil olmak üzere birçok dijital kamerayı destekler. Sonuç olarak Adobe Premiere Pro CC 2021, harika videolar oluşturmak için gerçekten kullanışlı bir programdır. Diğer bir video düzenleme yazılımı olan Wondershare Filmora 10‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer Premiere benzeri yazılımlar için Video Programları kategorimizi inceleyin.

Adobe Premiere Pro CC 2021’in Özellikleri: (Aşağıda, Adobe Premiere Pro yazılımını indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz birkaç dikkat çekici özellik bulunmaktadır.)

  • İçerik konseptine göre biçim değiştiren kullanışlı video editör ile donatılmıştır.
  • Video üretim ve düzenleme prosedürünü kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
  • Videoları yüksek çözünürlüklerde düzenleyebilir.
  • DVD yazma işlemi için Adobe Encore ve dolayısıyla doğrudan bağlantıya kayıt için Adobe OnLocation ile donatılmıştır.
  • En yeni GPU hızlandırma teknolojisinin desteğiyle geliştirilmiştir.
  • Panasonic, Sony, Canon ve Nikon vb. çok sayıda dijital kamerayı destekler.

Adobe Premiere Pro CC 2021 İçin Sistem Gereksinimleri: (Adobe Premiere Pro yazılımını indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 /Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM (16 GB veya daha fazlası önerilir).
Sabit Disk Alanı: Kurulum için 8 GB kullanılabilir sabit disk alanı gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core İşlemci ya da daha yüksek işlemci gerekir.