Adobe Premiere Pro CC 2020

Adobe Premiere Pro CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv14.0.1.71
Dosya Boyutu1,63 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi1 Şubat 2020
Binance

Adobe Premiere Pro CC 2020Adobe Premiere Pro CC 2020, gelişmiş araçlar, işlevler ve modüller içeren profesyonel bir video düzenleme programıdır. Kullanıcıların yaratıcılıklarını göstermelerini, benzersiz, zengin ve orijinal içerikler oluşturmalarını sağlar. Program sanatçılar, profesyoneller ve içerik üreticiler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Premiere Pro kusursuz bir render performansı sağlayarak düzenleme sırasında gerekebilecek tüm işlevsel araçları da size sunar. Dilerseniz Adobe‘un diğer bir video düzenleme programı olan Adobe After Effects CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro CC 2020, kolay ve güvenilir bir düzenleme ortamı sağlamak için farklı efektler, düzenleme seçenekleri, desteklenen farklı video formatları ve çok daha fazlasını içerir. Kullanıcılar web formatları için görseller oluşturabilir ve yüksek kaliteli görünüme sahip farklı dışa aktarma formatlarını kullanabilir. Eklenen çeşitli özelliklerle, kullanıcılar ek çaba harcamadan veya zaman kaybetmeden istedikleri sonuçları kolayca elde edebilirler. Özel menü ile Blu-ray ve DVD filmler oluşturma özelliğine sahiptir. Ayrıca Photoshop ve After Effects gibi diğer Adobe yazılımlarıyla senkronize olur. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe Premiere Pro CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Premiere Pro CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Eşsiz, zengin ve orijinal içerik üretmeniz için çeşitli araçlar sunar.
  • Yaygın ve popüler olarak kullanıldığı için internette pek çok forum içeriği bulunur.
  • Video düzenleme konusunda ihtiyacınız olabilecek tüm araçlara sahiptir.
  • Başarılı ve kusursuz bir render performansı sunar.
  • Projenizi web formatları dahil farklı formatlarla dışa aktarabilirsiniz.
  • Blu-ray ve DVD filmler oluşturabilirsiniz.
  • Takıldığınız yerleri eğitim kitapçığından kolayca öğrenebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Premiere Pro CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir. (16 önerilir.)
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 64 bit destekli Intel® Core ™ 2 Duo, AMD Phenom® II veya daha iyi işlemci gerekir.