Adobe Prelude CC 2020

Adobe Prelude CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.0.0.415
Dosya Boyutu544,5 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi5 Mart 2020
Binance

Adobe Prelude CC 2020Adobe Prelude CC 2020, kullanıcıların videolarını yönetmelerine ve düzenlemelerine olanak tanıyan kullanışlı bir programdır. Bu program sayesinde kullanıcılar filmlerine, müziklerine, videolarına, kliplerine ve diğer medya dosyalarına kolayca erişerek zamandan ve çabadan tasarruf ederek iş akışını iyileştirebilirler. Prelude CC 2020 kullanımı kolay ve basit bir programdır. Dilerseniz Adobe Prelude CC 2020‘nin eski sürümü olan Adobe Prelude CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Prelude CC 2020, video dosyalarını yönetmek için basit bir programdır ve aynı zamanda çok çeşitli video formatlarını da destekler. Daha fazla kolaylık sağlamak için, program aynı zamanda o ortamda ne olduğunu hızlıca görmek için resmin küçük önizlemesini gösterir. Özetle belirli bir videoyu hızlı bir şekilde aramak ve projeye aktarmak için video arama işlevselliği ile geliştirilmiştir. Prelude CC 2020 daha fazla performans ve güvenilirlik için daha kullanışlı özelliklere, araçlara, video dosyalarını içe aktarmak ve paylaşmak içinse Premiere Pro ile entegrasyona sahiptir. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe Prelude CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Prelude CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Medya dosyalarınızı yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Video, Müzik, Film ve çok daha fazlasını paylaşabilirsiniz.
  • Videolarınızı kolayca kodlar.
  • Premiere Pro ile tamamen entegre edilmiştir.
  • Hızlı arama işlevine sahiptir.
  • Kolayca alt klipler oluşturabilir, her bölüme notlar ekleyebilirsiniz.
  • Küçük resim önizlemesi özelliğini destekler.

Adobe Prelude CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Prelude CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 veya üzeri.
Bellek (RAM): 16 GB RAM gerekli. (32 GB önerilir)
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel® Intel 6thGen veya daha yeni CPU