Adobe Prelude CC 2019

Adobe Prelude CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm8.0 X64
Dosya Boyutu718 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi24 Nisan 2020
Upgrade to Turbo

Adobe Prelude CC 2019Adobe Prelude CC 2019, ham videoları dijital hale getirmek ve farklı formatlara dönüştürmek için çok kullanışlı ve profesyonel bir programdır. Videolarınıza etiketler ve yorumlar eklemenize olanak tanır. Bu uygulama, heybetli videolar üretmek için Premiere Pro ile entegre çalışır. Çektiğiniz videoları düzenlenmiş dijital hale getirmenize ve videolara meta veri bilgilerini eklemenize yardımcı olur.

Adobe Prelude CC 2019, Premiere Pro‘daki kliplerde düzenlemeye devam etmeden önce medya koleksiyonunun çok iyi organize edilmesini sağlar. Prelude‘daki klipleri ve video sekanslarını yeniden adlandırmak da çok kolaydır. Alt bölümler oluşturabilir ve notları her bölümle anlatabilirsiniz. Üretim ekibinin tüm üyeleri arasında çok etkileyici bir işbirliği sağlamak için için araçlarla donatılmıştır.

Adobe Prelude CC 2019, farklı formatlarda kısmi ve tam olarak renderlayabilmenizin yanında video kodlamayı yapmanıza olanak sağlar. Adobe Prelude ayrıca, yönetmenlerin tek tek çekimleri seçmelerine olanak tanıyor ve aynı zamanda yönetmenin de video kırpmasını yapmasının yanı sıra onları ön izlemesine de izin veriyor. Adobe Prelude‘un temel amacı, daha fazla düzenleme için hammaddeyi hazırlayarak video üretim sürecini kolaylaştırmaktır. Sonuç olarak Adobe Prelude CC, video düzenleme sürecini kolaylaştırmak için çok etkileyici bir uygulamadır. Ham video materyalini sayısallaştırır ve çeşitli dosya formatlarına dönüştürür. Diğer bir prelude sürümü olan Adobe Prelude CC 2018 sürümünü de sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi izyaret edin.

Adobe Prelude CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Prelude CC 2019‘un ücretsiz indirme sonrasında yaşayacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Ham videoları dijital hale getirmek ve farklı formatlara dönüştürmek için çok kullanışlı ve profesyonel bir programdır.
  • Videolarınıza etiket ve yorum eklemenizi sağlar.
  • Premiere Pro ile komplike çalışır ve bu sayede harika videolar oluşturabilirsiniz.
  • Ham materyali dijitalleştirirken, videolara meta veri bilgilerini eklemede size yardımcı olur.
  • Premiere Pro‘daki kliplerde düzenlemeye devam etmeden önce medya koleksiyonunun çok iyi organize edildiğini garanti eder.
  • Alt bölümleri oluşturabilir ve notları her bölümle ekleyebilir.
  • Çeşitli biçimlere kısmi ve tam olarak render edebilmenizi ve video kodlamayı yapmanızı sağlar.
  • Yönetmenlerin tek tek çekimleri seçmesini sağlar ve aynı zamanda yönetmenin video kırpmasını yapmanın yanı sıra bunları önizlemesine de izin verir.

Adobe Prelude CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Prelude CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üstü.