Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv9.2.0.10
Dosya Boyutu1,05 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi13 Şubat 2020
Binance

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020 İndirAdobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020, fotoğraf düzenlemek için etkileyici bir programdır. Fotoğrafların ve diğer nesnelerin basit ve kolay yönetilip düzenlenmesi için Adobe Bridge programıyla desteklenmiştir. Program, kullanıcının isteklerini yerine getirmek ve fotoğraflarını düzenlemek için tek bir platformda gerekli olabilecek tüm araç ve modülleri sağlar. Lightroom Classic, fotoğrafçılar ve resim editörleri için de inanılmaz bir programdır. Dilerseniz Adobe‘un diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Adobe Photoshop CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020, kullanıcıların istenen sonuçları ve görselleri elde etmeleri için parlaklık, kontrast, renk, boyut, doygunluk ve çok daha fazlasını ayarlama gibi farklı düzenleme işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlar. Kullanıcılar fotoğraflarının kalitesini arttırarak onları daha güzel, profesyonel ve kaliteli hale getirebilirler. Lightroom Classic, düzenlemeden sonra kullanıcıların fotoğraflarını farklı görüntü formatlarında dışa aktarmalarına veya sunduğu format ile kaydetmelerine olanak tanır. Ayrıca kolay kullanım için Adobe Photoshop ile entegre edilmiştir. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Popüler ve yaygın olarak kullanılan bir fotoğraf düzenleme programıdır.
  • Hızlı, basit ve güvenilirdir.
  • Adobe Bridge ile entegre edilmiştir.
  • Modern ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.
  • Orijinal fotoğrafınızdan kalite kaybetmeden düzenleme yapabilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızı belirtilen ayar ve seçeneklerle dışa aktarabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 son sürüm.
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 64 bit Intel Pentium, AMD Athlon veya daha iyi işlemci.