Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv7.0.0.10
Dosya Boyutu1,36 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi16 Ocak 2020
Binance

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 x64 İndirAdobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018, Adobe tarafından geliştirilen bir fotoğraf düzenleme programıdır. Tamamen masaüstü için optimize edilmiş olduğu için kullanım ve CPU kullanımı mükemmel şekilde ayarlanmış ve arayüzü de mükemmel uyum içinde. Fotoğraflarınızı bu program ile düzenleyerek profesyonel bir izlenim bırakabilirsiniz. Özellikle fotoğrafçılık yapan arkadaşlar için işlerini daha kaliteli göstermek açısından kesinlikle gerekli bir program olduğunu belirmek isterim. Programın Adobe tarafından çok ince düşünülerek geliştirilmiş araçları sayesinde işlerinizi normale göre çok daha hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Birkaç özellikten bahsetmek gerekirse fotoğraflarda bulunan çarpık çekim hataları, rahatsız edici nesneler gibi kusurları çok kolayca fotoğraflarınızdan kaldırabilirsiniz. Mat ve canlı bir görünüme sahip fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Photoshop Lightroom Classic’in yeni sürümü olan Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 ‘de fotoğrafınız, sonuçların elde edilmesi için beş farklı aşamadan geçecektir ve yalnızca bir tıklamayla herhangi bir aşama arasında geçiş yapabilirsiniz. Yönetmek ve ilginizi çeken fotoğrafları seçmek için Kütüphaneye erişebilirsiniz. Geliştirme alanından asıl düzenlemeyi yapabilir ve Harita bölümünden fotoğrafınız için bir konum ekleyebilirsiniz. Özel alanlarda kolayca slayt gösterileri ve albümler oluşturabilirsiniz. Adobe Photoshop Lightroom Classic ile parlaklığı, kontrastı, pozlamayı ve titreşimi ayarlamak gibi temel düzenleme işlemlerini de yapabilirsiniz. Ayrıntıları maksimuma çıkarmak için koyu gölgeler ekleyebilirsiniz. Ayrıca resimlerinizdeki istenmeyen bölümleri de kırpabilirsiniz. Her ne kadar bu program profesyoneller için geliştirilmiş olsa da amatörler de etkili bir şekilde kullanabilir. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz sürüm ücretsiz deneme sürümüdür, Adobe Snr Patch indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018’in Özellikleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • RAW görüntülerinizi yönetmek ve işlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır.
  • Fotoğrafçılar ve dijital fotoğraf profesyonelleri için uçtan uca bir harika bir programdır.
  • RAW görüntüleri ayarlamak için çok çeşitli dijital enstrümanlara sahiptir.
  • İlgilendiğiniz fotoğrafları yönetmek ve seçmek için Kütüphaneye erişebilirsiniz.
  • Geliştirme alanından asıl düzenlemeyi yapabilirsiniz.
  • Harita bölümünden fotoğraflarınız için konum ekleyebilirsiniz.
  • Özel alanlarda gösteriler ve albümler oluşturabilirsiniz.
  • Ayrıntıları maksimuma çıkarmak için koyu gölgeler ekleyebilirsiniz.
  • İstenmeyen kısımları fotoğraflarınızdan kırpabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows  8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1,5 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çok çekirdekli işlemci veya üstü.