Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm64Bit v10.0
Dosya Boyutu1.07 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi1 Ekim 2020
Binance

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021, kullanıcılarına görselleri en iyi biçimde optimize edilmiş araçlarla oluşturmalarına ve düzenlemelerine olanak tanıyan, kaliteli ve popüler olarak kullanılan bir programdır. Bu program, kullanıcılarına tek tık ile tüm özelliklere erişebilecekleri gelişmiş araçlar, özellikler ve fotoğraflarının mükemmel görünmesini sağlamak için gelişmiş kontroller sunar. Tüm görsellerinizi bilgisayarınızda kolayca düzenlemek ve paylaşmak da bu programın özellikleri arasındadır. Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021, kullanıcıya görseller üzerinde sınırsız kontrol ve erişim olanağı sağlayarak kullanıcıların istedikleri sonuçları elde etmesini sağlar. Diğer bir lightroom sürümü olan Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kullanıcılar, renk tonunu düzenleme, dikkat dağıtıcı gereksiz nesneleri otomatik kaldırma, parabolik eğriler ekleme ve çeşitli diğer yararlı düzenleme araçları ile birçok düzenleme işlemini gerçekleştirebilir. Kullanıcıların daha hızlı ve verimli bir biçimde çalışabilmeleri için kullanıcı arayüzü profesyonellerce en baştan tasarlandı. Kullanıcıların çok hızlı bir biçimde fotoğrafları import etmesine, önizlemeler oluşturmasına ve Library to Develop Modülüne geçiş yapmasına olanak tanır. Birden çok pozu birden çok HDR fotoğrafta birleştirdikten sonra bu HDR fotoğrafı bir panoramada birleştirebileceğiniz araçlarla da donatılmıştır.
Diğer lightroom benzeri programlar için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021’in Özellikleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı göze çarpan önemli özellikleri aşağıda sizler için listeledik.)

  • Fotoğrafları düzenleme ve sınıflandırma konusunda bir numaradır.
  • Basit ve kullanımı kolay kullanıcı dostu bir arayüzü vardır.
  • İşlerinizi hızlı ve pratik yapmanız için tasarlanmıştır.
  • Tek tıkla HDR Fotoğraflar oluşturabilir.
  • Fotoğraf parametrelerini düzenleyebileceğiniz araçlarla donatılmıştır.
  • Görsellerinizi gruplar ve arkadaşlarınız ile sosyal ağlarda tek tıkla paylaşabilirsiniz.

Adobe Photoshop Lightroom Classic 2021 Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop Lightroom Classic programını sitemizden ücretsiz olarak indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1.2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo-Core işlemci veya daha üstü.