Adobe Photoshop Elements 2020

Adobe Photoshop Elements 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.0
Dosya Boyutu3,29 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Şubat 2020
Binance

Adobe Photoshop Elements 2020 İndirAdobe Photoshop Elements 2020, kullanıcılara fotoğraf ve görüntülerini düzenleyerek daha iyi görünüm ve görseller elde etmelerini sağlamak için tasarlanmış etkileyici bir programdır. Desen fırçası, Siyah-Beyaz seçimler ve kullanıcıların fotoğraf efektlerini düzenlemelerini sağlayan diğer birkaç efekt aracına sahiptir. Kullanıcılar tek bir tıklamayla arka planı kaldırabilecekleri veya değiştirebilecekleri nesne seçim özelliğini kullanabilirler. Dilerseniz Adobe‘un diğer bir fotoğraf düzenleme programı olan Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop Elements 2020, gelişmiş teknoloji ile kullanıcıların siyah beyaz fotoğraflarını otomatik olarak renklendirebilir. Bu program, fotoğrafları düzenlemek için Cilt Düzeltme, Parlaklık, Kontrast, Doygunluk ve çok daha fazlası gibi fotoğraf kalitesini artırmak kullanılan tüm araçlar ve modüller ile donatılmıştır. Kullanıcılar arka planı kaldırmak dışında başka istenmeyen nesneleri, kişileri, dikkat dağıtıcı unsurları kaldırabilir ve kusursuz bir görüntü elde edebilirler. Photoshop Elements 2020 artık aynı işleri gerçekleştirmek için daha hızlı bir performansa sahip ve ayrıca kullanıcıların HEIF fotoğraf dosyalarını ve HEVC görüntü dosyalarını içe aktarmasına ve düzenlemesine izin veriyor. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop Elements 2020’nin Özellikleri: (Adobe Photoshop Elements 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Fotoğraf ve görüntü dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Fotoğraflarınızın kalitesini arttırabilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolaydır.
  • Bir sürü araçlar ve efektlerle donatılmıştır.
  • Kullanışlı araçlar ve modüllere sahiptir.
  • Tek tıklama ile nesne ve arka plan seçimi yapabilirsiniz.
  • Genel fotoğraf efektlerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Adobe Photoshop Elements 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop Elements 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya üzeri.