Adobe Photoshop Elements 2018

Adobe Photoshop Elements 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm16.0
Dosya Boyutu2,39 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi11 Şubat 2020
Binance

Adobe Photoshop Elements 2018Adobe Photoshop Elements 2018, büyük fotoğraf koleksiyonlarını düzenlemek için ve sunduğu etkileyici araç setini kullanarak resimlerinizin kalitesini artırmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir programdır. Adobe Photoshop Elements 2018 ile resimlerinize etkileyici efektler ekleyebilirsiniz. Yükleme işlemi, karmaşık bir program olduğu için biraz zaman alacaktır. Yükleme işlemi tamamlandığında kullanıcılar görüntüleri düzenlemeleri gerekip gerekmediğini belirleme şansına sahip olurlar. Düzenleme işlevi, kırpma, döndürme, düzleştirme veya keskinleştirme vb. Gibi çok çeşitli modülleri destekler.

Bu program aynı zamanda kullanıcıların birden fazla fotoğraftaki nesneleri ayıklamasına ve ideal fotoğrafı elde etmek için bunları birleştirmelerine olanak tanır. Adobe Photoshop Elements 2018 ile sanal albümlerin tasarlayabilir ve ayrıca resimlerinize şık metinler ekleyebilirsiniz. Çerçeveler ve maskeler, onları daha çekici göstermek için fotoğraflarınıza da eklenebilir. Sonuç olarak Adobe Photoshop Elements, büyük fotoğraf koleksiyonlarını düzenlemek ve görüntü kalitesini arttırmak için kullanılan harika bir programdır. Diğer bir grafik tasarım programı olan Adobe Photoshop CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer photoshop programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop Elements 2018’in Özellikleri: (Adobe Photoshop Elements 2018’in ücretsiz indirme sonrasında yaşayacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Büyük fotoğraf koleksiyonlarını düzenlemek için kullanılabilecek kullanışlı bir program.
  • Hem x64 hem de x86 yani 32 bit sistemlerde çalışır.
  • Etkileyici araç seti kullanarak görüntülerin kalitesini artırır.
  • Resimlerinize etkileyici efektler ekleyebilirsiniz.
  • Düzenleme işlevi, kırpma, döndürme, düzleştirme veya keskinleştirme vb. Gibi çok çeşitli özellikleri destekler.
  • Kullanıcıların nesneleri birden fazla fotoğraftan çıkarmasını ve ideal fotoğrafı elde etmek için bunları birleştirmesini sağlar.
  • Sanal fotoğraf albümlerini kolayca tasarlayabilir.
  • Fotoğraflarınıza şık metinler ekleyebilir.
  • Çerçeveleri ve maskeleri fotoğraflarınıza eklenebilir.

Adobe Photoshop Elements 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop Elements 2018’in ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: 1,6 GHz Intel Pentium işlemci veya daha üstü.