Adobe Photoshop CC 2020

Adobe Photoshop CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.0.3.91
Dosya Boyutu1,67 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Ocak 2020
Binance

Adobe Photoshop CC 2020 İndirAdobe Photoshop CC 2020, dünya çapında kullanılan etkileyici bir fotoğraf düzenleme programıdır. 30 yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürülen Photoshop, yıllar içinde dijital grafiklerin yanı sıra raster grafik düzenleme alanında endüstrinin standardı konumuna geldi. Photoshop’un ne kadar popüler olduğunu görüntü düzenleme için yeni bir eylemin türetilmesinden yani “Photoshopped” sözcüğü ile anlayabilirsiniz. Dilerseniz Adobe Photoshop’un eski sürümü olan Adobe Photoshop CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Photoshop CC 2020 çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve fotoğrafçılara S&B seçimi, Desen Fırçası, Boyacı, Alan Derinliği gibi farklı seçeneklerle gelen Adobe Sensei AI teknolojisi ile donatılmıştır. Adobe Photoshop kolayca düzenleme yapmak için farklı fotoğrafların tek tıklamayla seçimini sağlar ve cilt yumuşatma etkisi gibi pek çok efekti de bünyesinde bulundurur. Ayrıca, mükemmel simetri ile boyayabileceğiniz yeni bir Simetri moduna da sahiptir ve eksen tanımlamanıza, dairesel, radyal, mandala ve spiral gibi önceden belirlenmiş desenlerden seçim yapmanıza olanak tanıyarak şekil oluşturmanızı sağlayacak çerçeve aracı veya tuvalinizde yer tutucu olarak kullanılabilecek metin çerçeveleri ile donatılmıştır. Sonuç olarak Adobe Photoshop CC 2020‘nin şaşırtıcı fotoğraflar oluşturmanızı sağlayan bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Photoshop CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Dünya çapında kullanılan etkileyici bir fotoğraf düzenleme programıdır.
  • Çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Fotoğrafçılara S&B seçimi, Desen Fırçası, Boyacı, Alan Derinliği gibi çeşitli seçeneklerle gelen Adobe Sensei AI teknolojisi ile donatılmıştır.
  • Kolayca düzenleme yapmak için farklı fotoğrafların tek tıklamayla seçimini sağlar ve cilt yumuşatma etkisi sağlar.
  • Mükemmel simetri ile boyayabileceğiniz ve eksen tanımlamanızı, dairesel, radyal, mandala ve spiral gibi önceden belirlenmiş desenlerden birini seçmenizi sağlayan yeni bir Simetri moduna sahiptir
  • Şekil oluşturmanızı sağlayan Çerçeve aracıyla veya tuvalinizde yer tutucu olarak kullanılabilecek metin çerçeveleri ile donatılmıştır.

Adobe Photoshop CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gerekir.
İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı işlemci.