Adobe Photoshop CC 2019

Adobe Photoshop CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm20.0 X64
Dosya Boyutu1,58 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi24 Nisan 2020
Binance

Adobe Photoshop CC 2019 İndirAdobe Photoshop CC 2019, görüntülerinizi profesyonelce düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Adobe Photoshop‘un popülaritesi benzersizdir ve profesyonel sanatçılar ve tasarımcılar fotoğraflarını düzenlemek için bu programı tercih ederler. Adobe Photoshop CC 2019 size görüntü manipülasyonunun sonsuz olasılıklarını ve kaliteden taviz vermeden sunar. Akıllı otomatik düzeltme, HDR görüntüleme, renk yönetimi, animasyonlar, histogram paletleri, fırçalar, katman kontrolü ve doğru seçim araçları gibi tüm etkileyici özelliklere sahiptir. Adobe Photoshop CC 2019, renk düzeltme gibi hızlı resim düzeltme işlemleri yapmanızı sağlar. Sapmalar, vinyet ve mercek çarpıtmaları vb. Bu araç ile renklerin ve resim / çizimlerin yönetilmesi, bu faaliyetler için gerekli tüm araçlara sahip olduğundan çok kolay görevler haline gelir. Adobe Photoshop CC 2019, gelişmiş dijital görüntülemeyi tamamlamak için gelişmiş ve karmaşık araçlar içerir. Kullanıcıların içeriği fotoğraftan kaldırmasına ve göze çarpmayan bir yama ile değiştirmesine izin verecek şekilde tasarlanmış Content-Aware araçlarına sahiptir, böylece fotoğrafa ihtiyacınız olduğu şekilde rötuş yapmanızı sağlar.

Mercury Graphics Engine ile üretkenlik büyük ölçüde geliştirilmiştir ve kullanıcıların etkileyici hızlarda görüntü ve video düzenleme yapabilmelerini sağlar. Ton kontrolünü HDR görüntüleme ve tonlama ile de yönetebilirsiniz. Siyah beyaz dönüştürme özellikleri, zengin ön ayar koleksiyonuyla fotoğraflarınızı renklendirmenizi sağlar. Sonuç olarak Adobe Photoshop CC 2019‘da, görüntülerinizi verimli bir şekilde düzenlemek için etkileyici bir programdır. Diğer bir adobe photoshop sürümü olan Adobe Photoshop CC 2018‘i de sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Photoshop CC 2019’un ücretsiz indirme sonrasında yaşayacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Görüntülerinizi profesyonelce düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Görüntü manipülasyonunun sonsuz olasılıklarını ve kaliteden taviz vermeden yapmanızı sağlar.
  • Akıllı otomatik düzeltme, HDR görüntüleme, renk yönetimi, animasyonlar, histogram paletleri, fırçalar, katman kontrolü ve doğru seçim araçları vb. Gibi tüm etkileyici özelliklere sahip.
  • Renk sapmaları, vinyet ve objektif bozulmalarını gidermek gibi hızlı resim düzeltme işlemlerini uygulamanıza izin verir.
  • Renklerin ve resim / çizimlerin yönetimi, bu faaliyetler için gerekli tüm araçlara sahip olduğundan çok kolay işler haline gelir.
  • Son teknoloji dijital görüntülemeyi tamamlamak için gelişmiş ve karmaşık araçlar içerir.
  • Kullanıcıların içeriği fotoğraftan kaldırmasına ve göze çarpmayan bir yama ile değiştirmesine izin verecek şekilde tasarlanmış İçeriğe Duyarlı araçlara sahiptir. Böylece, ihtiyacınız olduğu şekilde fotoğrafları rötuşlamanıza izin verir.
  • Kullanıcıların etkileyici hızlarda görüntü ve video düzenleme yapabilmelerini sağlar.
  • Ton kontrolünü HDR görüntüleme ve tonlama ile de yönetebilir.
  • Siyah beyaz dönüşüm özellikleri, zengin ön ayar koleksiyonuyla fotoğraflarınızı renklendirmenizi sağlar.

Adobe Photoshop CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.