Adobe Photoshop 2021

Adobe Photoshop 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv22.0.0.1012
Dosya Boyutu2,86 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Eylül 2020
Binance

Adobe Photoshop 2021Adobe Photoshop 2021, kurumsal şirketler, profesyonel grafik tasarımcılar, sanatçılar ve amatörler tarafından yaygın olarak kullanılan güçlü ve gelişmiş bir programdır. Bu program, kullanıcılarına düzenleme, oluşturma, renk düzeltme, görsel nesne eklenmesi ya da kaldırılması, arka planı bulanıklaştırma, daha fazla renk ve gradyan ekleme, şekil ekleme, logo oluşturma, web tasarımları gibi içe aktarılan fotoğraf medyası üzerinde tam erişim ve kontrol sağlar. Adobe Photoshop 2021, Logo tasarımları, Afiş Tasarımları, Web Sitesi Kullanıcı Arayüz Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Broşürlerin Tasarımı, Kırtasiye Ürünleri Tasarımları ve daha pek çok farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Adobe Photoshop 2021, kullanıcıların istedikleri sonuçları tam anlamıyla elde etmeleri için kullanabilecekleri çok geniş yelpazede araçlar ve özellikler içerir. Fırçalar, efektler, filtreler, gelişmiş düzenleme araçları, Paintbrush, arka planı tek tıklamayla kaldırma, şekiller, metin ekleme ve çok daha fazlasını bu program ile kolayca yapabilirsiniz. Tüm araçları ve yukarıda belirtilen özellikleriyle Adobe Photoshop 2021 bizim için şu ana dek çıkmış Adobe Photoshop sürümleri arasında en iyisi. Diğer bir photoshop sürümü olan Adobe Photoshop CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer Adobe Photoshop programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Photoshop 2021’in Özellikleri: (Adobe Photoshop 2021’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız bazı etkileyici özellikler aşağıdadır.)

  • Grafik tasarlama ve düzenleme konusunda alanında rakipsizdir.
  • Basit ve kullanımı kolay kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
  • Hızlı işlemler tanımlayıp tek tıkla bunları gerçekleştirebilir.
  • Görsellerinize yeni renk tonları ekleyebilir veya düzeltebilirsiniz.
  • Blurr Arka Planlar, resimler ekleyin.
  • Pek çok değişik gelişmiş düzenleme araçları sayesinde tüm isteklerinize yanıt veren bir programdır.
  • Popüler ve yaygın olarak kullanılmaktadır bu sayede internette sınırsız eğitim kaynağı bulabilirsiniz.
  • Logolar, Web Kullanıcı Arayüzü Tasarımları ve daha fazlasını bu program ile profesyönel kalitede oluşturmanıza olanak sağlar.

Adobe Photoshop 2021 İçin Sistem Gereksinimleri: (Adobe Photoshop 2021’i ücretsiz indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Duo Core işlemci veya daha üstü.