Adobe Muse CC 2018

Adobe Muse CC 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm2018.1.0.266
Dosya Boyutu1,03 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi25 Ocak 2020
Binance

Adobe Muse CC 2018 x64 İndirAdobe Muse CC 2018 x64, web sayfalarınızı tasarlamak ve etkileşimli düğme formlarını, linkleri, galerileri ve kaydırma efektlerini eklemek için kullanılabilecek kullanışlı bir programdır. Geliştiriciler, herhangi bir HTML bilgisi olmadan basit veya karmaşık sayfalar oluşturabilirler. Bu program, Adobe‘un kullanıcılarının alıştığı kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Adobe Muse CC, en yeni cihazları destekler ve böylece PC’ler, tabletler ve telefonlar için çapraz tarayıcı web sitelerinin oluşturulmasına olanak sağlar. Web sayfanızın düzenini, site haritası oluşturarak, sürükle ve bırak eylemlerini kullanarak sayfaları yeniden düzenleyerek ve ayrıca ana sayfalar oluşturarak yapılandırabileceğiniz bir Plan Modu vardır.

Adobe Muse CC 2018‘in Facebook, Twitter, Google+, Vimeo ve YouTube vb. Için önceden tanımlı tuşları vardır ve ekstra bir çaba gerektirmeden kolayca sayfalarınıza ekleyebilirsiniz. Ayrıca sayfayı daha çekici hale getirmek için kaydırma efektleri ve animasyonlar ekleyebilirsiniz. Etkileyici bir web fontları koleksiyonu, zengin renk paleti ve bazı gelişmiş metin düzenleme seçenekleri ile donatılmıştır. Adobe Muse CC 2018, web sayfalarınızı geliştirmenin yanı sıra tasarlamada kullanılabilecek kullanışlı bir uygulamadır.
Diğer webmaster programları için tıklayın.

NOT: Şuan indirdiğiniz Adobe Muse CC 2018 programı sisteminizin bit sürümüne göre otomatik kurulur. 32 bit ise 32 bit, 64 bit ise 64 bit kurulur.

NOT: Şuan indirdiğiniz Adobe Muse CC yazılımı bedava deneme sürümüdür, sitemizden Adobe Snr Patch aracını ücretsiz indirerek hızlıca tam sürüm yapabilir lisanslama işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca blog sayfamızda paylaştığımız “Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?” adlı blog yazımıza da göz atabilirsiniz.

Adobe Snr Patch İndir

Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?

Adobe Muse CC 2018 x64 Özellikleri:

  • Web sayfalarınızı tasarlamak için kullanılabilecek kullanışlı bir uygulama.
  • Etkileşimli düğme formlarını, linkleri, galerileri ve kaydırma efektlerini geliştirmenizi sağlar.
  • Basit ve karmaşık düzenler oluşturabilir.
  • Gelişmiş bir HTML bilgisi gerektirmez.
  • Site haritanızı oluşturarak web sayfanızın düzenini yapılandırabileceğiniz Plan Moduna sahipsiniz.
  • Yüz kitabı, Twitter, Google+, Vimeo ve YouTube vb. Için önceden tanımlı düğmeler var.

Adobe Muse CC 2018 x64 Sistem Gereksinimleri: (Adobe Muse CC ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core 2 Duo veya daha üstü.