Adobe Media Encoder CC 2019

Adobe Media Encoder CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm13.0 X64
Dosya Boyutu1,16 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Nisan 2020
Binance

Adobe Media Encoder CC 2019 İndirAdobe Media Encoder CC 2019, herhangi bir video dosyası formatının güçlü ve ince bir şekilde dönüştürülmesi için Adobe codec bileşenini kullanarak videolarınızı kolayca kodlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Bu program, Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro kullanıcılarını, kullanımı kolay entegre video kodlayıcı ile ele buluşturuyor.

Adobe Media Encoder CC 2019, projelerinizi güç ve özelliklerinden dolayı düşündüğünüz herhangi bir ekranda çalınabilir içeriğe aktarmanızı sağlar. Ayrıca videoları optimize edebilir ve çözünürlüğü kolayca seçebilirsiniz. Adobe Media Encoder CC 2019, iş kuyruğunuzu oluşturmak için mükemmel bir ortam olduğunu kanıtlayan çok kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Sıraya eklediğiniz her iş için, hemen hemen her olasılığı, boyutu ve çözünürlüğü bir arada bulunduran bir çok profil arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca, bit hızı kodlamasını ve maksimum bit hızını ayarlama imkanınız da var. Ana kare mesafesini ayarlamanızı sağlayacak “Gelişmiş Ayarlar” alanına sahip. Maksimum render kalitesini ve çerçeve harmanlamayı da kullanmayı seçebilirsiniz. Adobe Media Encoder CC, tüm video dosya formatlarının güçlü ve ince bir şekilde dönüştürülmesi için Adobe codec‘i kullanarak videolarınızı kolayca kodlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir video düzenleme programı olan MAGIX Vegas Pro programını da deneyebilirsiniz.
Diğer video düzenleme programları için Video kategorimizi inceleyin.

Adobe Media Encoder CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Media Encoder CC 2019’un ücretsiz indirme sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Herhangi bir video dosyası formatının güçlü ve ince bir şekilde dönüştürülmesi için Adobe codec’i kullanarak videolarınızı kolayca kodlamak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro kullanıcılarını, kullanımı kolay entegre video kodlayıcı ile buluşturur.
  • Projelerinizi, güç ve özelliklerinden dolayı düşündüğünüz herhangi bir ekranda, oynatılabilir içeriğe aktarmanızı sağlar.
  • Ayrıca videoları optimize edebilir ve çözünürlüğü kolayca seçebilir.
  • İş kuyruğunuzu oluşturmak için mükemmel bir ortam olduğunu kanıtlayan çok kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü vardır.
  • Ayrıca, bit hızı kodlamasını ve maksimum bit hızını ayarlama imkanı da sunar.
  • Ana kare mesafesini ayarlamanıza olanak tanıyan “Gelişmiş Ayarlar” alanı.
  • Maksimum render kalitesini ve çerçeve harmanlamayı kullanmayı da seçebilir.

Adobe Media Encoder CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Media Encoder CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.