Adobe Media Encoder CC 2018 x64

Adobe Media Encoder CC 2018 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv12.0.1.64
Dosya Boyutu1,14 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Ocak 2020
Binance

Adobe Media Encoder CC 2018 İndirAdobe Media Encoder CC 2018, hemen hemen her video formatının güçlü bir şekilde dönüştürülmesi için tescilli Adobe codec bileşenini kullanarak videolarınızı kolayca kodlamak için kullanılabilecek kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama ile projelerinizi herhangi bir ekranda oynanabilir, içeriğe kolayca aktarabilirsiniz. Videolar kolayca optimize edilebilirsiniz. Adobe Media Encoder CC 2018, iş kuyruğunuzu oluşturmak için mükemmel bir ortam olduğunu kanıtlayan çok sezgisel ve arkadaşça bir arayüze sahip. Çözünürlük, kare hızı, görünüm, TV standardı veya saha düzeni gibi temel video ayarlarını yapabilecek bir Video bölümü vardır. Adobe Media Encoder CC 2018 ile bit hız kodlamasını anında ve kolayca ayarlayabilirsiniz. Maksimum bit hızının yanı sıra Ana kare mesafesini ayarlamanıza olanak tanıyan Gelişmiş Ayarlar alanına sahip olup maksimum render kalitesini ve çerçeve karışımını kullanmayı da seçebilirsiniz. Hepsi bir arada Adobe Media Encoder, videolarınızı kolayca kodlamak için kullanışlı bir programdır. Program x64 bit sürümüdür, programın x86 yani 32 bit sürümü yoktur.
Diğer video programları için tıklayın.

NOT: Şuan indirmekte olduğunuz program ücretsiz deneme sürümüdür, sitemizden Adobe Snr Patch programını indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Snr Patch İndir

Adobe Media Encoder CC 2018’in Özellikleri: (Adobe Media Encoder CC 2018’i ücretsiz indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Tescilli Adobe codec bileşenini kullanarak videolarınızı kolayca kodlamak için kullanışlı bir uygulamadır.
  • Projelerinizle herhangi bir ekranda oynanabilir içeriğe kolayca aktarabilirsiniz.
  • Çok sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüzü var.
  • Çözünürlük, kare hızı, en-boy TV standardı veya alan düzeni vb. Gibi temel video ayarlarını yapmanıza olanak tanıyan Video Bölümüne sahiptir.
  • Bit hızı kodlamasını ve hedefini ve maksimum bit hızına anında ve kolayca ayarlayabilir.
  • Ana kare mesafesini ayarlamanıza izin veren Gelişmiş Ayarlar alanı vardır.

Adobe Media Encoder 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Media Encoder CC 2018‘i, indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha sonra.