Adobe Media Encoder CC 2020

Adobe Media Encoder CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv14.0.0.556
Dosya Boyutu1000,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi28 Şubat 2020
Binance

Adobe Media Encoder CC 2020 İndirAdobe Media Encoder CC 2020, kullanıcıların video formatlarını diğer formatlara dönüştürmelerini sağlayan ve Adobe tarafından geliştirilmiş bir codec programıdır. Bildiğimiz gibi Adobe, farklı fotoğraf ve video düzenleme programları tasarlayan popüler bir şirkettir ve kullanıcıların medyalarını başka bir formata herhangi bir üçüncü taraf program kullanmadan dönüştürmeleri gerektiğini bildiği için bu programı tasarladı. Dilerseniz Media Encoder‘ın eski sürümü olan Adobe Media Encoder CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Media Encoder CC 2020, profesyonel bir çalışma ortamı ve kullanıcıların zamandan tasarruf etmesini sağlayan, daha güvenilir ve verimli hale getiren hızlı render sürecine sahip harika bir programdır ve istenen formatı hızlı bir şekilde dönüştürür. İstenilen sonuçları ve çıktıları elde etmek için kullanıcıların kare hızını, çözünürlüğü, Tv Standartlarını ve çok daha fazlasını düzenlemelerini ve değiştirmelerini sağlar. Daha fazla üretkenlik için gelişmiş ayarlar ve tasarım seçenekleri ile donatılmıştır. 5.1 ve 7.1 surround ses ve JPEG 2000 MXF için Dolby Digital ve Dolby Digital Plus‘ı destekler. Diğer video düzenleme programları için Video Düzenleme kategorimizi inceleyin.

Adobe Media Encoder CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Media Encoder CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Biçimleri birbirine dönüştürebilirsiniz.
  • Basit, hızlı ve güvenilirdir.
  • Hızlı render performansı sunar.
  • Otomatik ses seviyesi ayarlarına sahiptir.
  • Ayarları ve seçenekleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Quicktime sabitleme özelliğine sahiptir.

Adobe Media Encoder CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Media Encoder CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: 64 bit Microsoft Windows 10, sürüm 1803 veya üzeri.
Bellek (RAM): 8 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel 6th Gen veya daha iyi işlemci.