Adobe Lightroom CC 2019

Adobe Lightroom CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümx64 8.0
Dosya Boyutu834,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi17 Mayıs 2020
Binance

Adobe Lightroom CC 2019 İndirAdobe Lightroom CC 2019, görüntülerin işlenmesinin yanı sıra renk düzenini yönetmek için kullanılabilecek etkileyici ancak karmaşık bir programdır. Bu program, renk sapmalarını düzeltmek, meta verileri değiştirmek ve sanal kopyalar oluşturmak gibi birçok seçenekle donatılmıştır. Bu program fotoğrafçılar ve dijital fotoğraf meraklıları için harika bir çözümdür. RAW görüntülerinin etkileyici görünmesi için çok geniş bir dijital cihaz yelpazesi sunar.

Adobe Lightroom CC 2019, sonuca ulaşmak için fotoğrafların geçtiği beş farklı aşamadan oluşur. Bu aşamalar arasında zahmetsizce birkaç tıklamayla geçiş yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz resimleri seçmenin yanı sıra yönetmek için Kütüphaneye erişebilirsiniz. Gerçek düzenleme, Geliştirme alanında yapılabilir, meta verileri kolayca görüntüleyebilir ve düzenleyebilir ekstra olarak Harita bölümünde bir yer ekleyebilir. Ayrılmış alanlardaki albümleri veya slayt gösterilerini oluşturabilirsiniz. Fotoğrafınızın histogramını görüntüleyebilir ve istenmeyen kısımları da kırpabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan kırmızı göz etkisi yapabilir ve radyal filtreyi uygulayabilirsiniz. Sonuç olarak Adobe Lightroom CC 2019, ham görüntüleri düzenlemek ve yönetmek için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir Ligtroom sürümü olan Adobe Photoshop Lightroom Classic CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer fotoğraf düzenleme programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Lightroom CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Lightroom CC 2019’u ücretsiz olarak indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Kamera ile çekilmiş görüntüleri yönetmek kadar düzenlemek için de kullanılabilecek etkileyici ama karışık profesyonel bir programdır.
  • Renk sapmalarını düzeltmek, meta verileri değiştirmek ve sanal kopyalar oluşturmak gibi pek çok özellikle donatıldı.
  • Dijital fotoğraf tutkunlarının yanı sıra fotoğrafçılar için de vazgeçilmez bir programdır.
  • RAW görüntülerini ayarlamak için çok geniş bir dijital cihaz yelpazesi sunar.
  • Sonuca ulaşmak için fotoğrafların geçtiği beş farklı aşamadan oluşur.
  • Gerçek düzenleme Geliştirme alanında yapılabilir.
  • Meta verileri kolayca görüntüleyebilir ve düzenleyebilir ve Harita bölümünde bir yer ekleyebilir.
  • Ayrıca fotoğrafınızın histogramını görüntüleyebilir ve istenmeyen kısımları da kırpabilir.
  • Ayrıca ayrılmış alanlardaki albümleri veya slayt gösterilerini oluşturabilir.

Adobe Lightroom CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Lightroom CC 2019’u ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.