Adobe InDesign CC 2020

Adobe InDesign CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv2020
Dosya Boyutu905,4 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi6 Şubat 2020
Binance

Adobe InDesign CC 2020 İndirAdobe InDesign CC 2020, gelişmiş bir araç seti kullanarak dijital yayıncılığın yanı sıra baskı için profesyonel görünümler tasarlamak için kullanılan etkileyici bir programdır. Bu program profesyonel tasarımcıların yanı sıra acemilerin de tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için geliştirilmiştir. Bu program rahat çalışma ortamı ve zaman kazandıran özelliklere sahiptir. Tipografi ve içeriğin kalitesi üzerindeki kontrolünü korurken üretkenliği arttırmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Dilerseniz Adobe InDesign CC‘nin eski sürümü olan Adobe InDesign CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe InDesign CC 2020, basit el ilanları, broşürler ve sunumlar oluşturmanıza olanak tanır. Medya içeriğini belgelerinize eklemenizi ve bunları Flash uygulaması ile dışa aktarmanızı sağlar. Aynı InDesign dosyasını yeniden yapılandırmanıza, farklı sayfa boyutları ve cihazlar için düzenleri yeniden yapılandırmanıza olanak tanıyan Alternatif Düzen özelliğine sahiptir. Ayrıca dahili çizim araçları, efektler ve düzenleme özellikleri ile donatılmıştır. Sonuç olarak, Adobe InDesign CC 2020‘nin gelişmiş bir araç seti sunarak dijital yayıncılığın yanı sıra baskı için profesyonel görünümler için kullanılan etkileyici bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe InDesign CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe InDesign CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Gelişmiş bir araç seti kullanarak dijital yayıncılığın yanı sıra baskı için profesyonel görünümler tasarlamak için kullanılan etkileyici bir programdır.
  • Profesyonel tasarımcıların ve acemilerin de tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirildi.
  • Rahat çalışma ortamına ve zaman kazandıran özelliklere sahiptir.
  • Tipografi ve içeriğin kalitesi üzerindeki kontrolünü korurken üretkenliği arttırmanıza yardımcı olmak için geliştirilmiştir.
  • Basit el ilanları, broşürler ve sunumlar oluşturmanıza olanak tanır.
  • Medya içeriğini belgelerinize eklemenizi ve bunları Flash uygulaması ile dışa aktarmanızı sağlar.
  • InDesign dosyasını yeniden yapılandırmanıza, farklı sayfa boyutları ve cihazlar için görünümleri yeniden düzenlemenize olanak tanıyan Alternatif Düzen özelliğine sahiptir.
  • Yerleşik çizim araçları, efektler ve düzenleme özellikleri ile donatılmıştır.
  • Yerleşimleri karşılaştırmanıza olanak sağlayan Bölünmüş pencere özelliği ile donatılmıştır.

Adobe InDesign CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe InDesign CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: 64 bit Windows 7 SP 1 veya Windows 10.
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 3,6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.