Adobe InDesign CC 2019

Adobe InDesign CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv14.0 x64
Dosya Boyutu918 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi27 Nisan 2020
Binance

Adobe InDesign CC 2019 İndirAdobe InDesign CC 2019, gelişmiş bir araç seti kullanarak baskı ve dijital yayıncılık için profesyonel görünümlü düzenleri tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Bu program, karmaşık çevrimiçi yayınlar oluşturmanıza olanak sağlar. Adobe InDesign CC 2019, el ilanları, etiketler, brochuerler, sertifika, e-kitaplar ve sunumlar oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, medya içeriğini belgelerinize eklemenize ve bunları Flash’a aktarmanıza veya etkileşimli PDF’ler oluşturmanıza olanak tanır.

Aynı InDesign dosyasını kolayca yeniden yapılandırmanıza ve farklı sayfa boyutlarına ve cihazlara yönelik yeniden düzenleme düzenlerine olanak tanıyan Alternatif Yerleşim özelliğine sahiptir. Ayrıca içeriği otomatik olarak uyarlamak için kullanıcı tanımlı düzen kurallarını uygulayan Düzen seçeneğine de sahiptir. Adobe InDesign CC 2019 işlerinizi otomatikleştirmek için bileşenleri bağlamanızı sağlar. Bu, düzenleri karşılaştırmanıza olanak tanıyan Bölme Penceresi özelliğine sahiptir ve Content Collector bir panoya oldukça benzer davranır, böylece herhangi bir belgedeki bileşenleri toplamanıza ve çeşitli diğer düzenlerde yeniden kullanmanıza izin verir. Sonuç olarak Adobe InDesign CC 2019, gelişmiş araç seti kullanarak dijital yayıncılığın yanı sıra baskı için profesyonel görünümlü düzenler tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Diğer bir ofis programı olan EndNote X9 programını da sitemizden indirerek deneyimleyebilirsiniz.
Diğer yayın programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

Adobe InDesign CC 2019’un Özellikleri: (Adobe InDesign CC 2019‘un ücretsiz indirme sonrasında karşılaşacağınız bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Gelişmiş bir araç seti kullanarak baskı ve dijital yayıncılık için profesyonel görünümlü düzenler tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Gelişmiş çevrimiçi yayınlar oluşturmanızı sağlar.
  • El ilanları, etiketler, broşürler, sertifika, e-kitaplar ve sunumlar oluşturmanızı sağlar.
  • Ortam içeriğini belgelerinize eklemenizi ve Flash’a aktarmanızı veya etkileşimli PDF’leri oluşturmanızı sağlar.
  • Aynı InDesign dosyasını kolayca yeniden yapılandırmanıza izin veren Alternatif Düzenleme özelliği var.
  • İçeriği otomatik olarak uyarlamak için kullanıcı tanımlı mizanpaj kurallarını uygulayan Düzen seçeneği var.
  • İşinizi otomatikleştirmek için bileşenleri bağlamanızı sağlar.
  • Düzenleri karşılaştırmanızı sağlayacak Split Pencere özelliği var.
  • Content Collector bir panoya oldukça benzer davranır, böylece herhangi bir belgedeki varlıkları toplamanıza ve çeşitli diğer düzenlerde yeniden kullanmanıza izin verir.

Adobe InDesign CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe InDesign CC 2019‘un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2,6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.