Adobe InDesign CC 2018 x64

Adobe InDesign CC 2018 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv13.0.0.125
Dosya Boyutu1,02 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi15 Ocak 2020
Binance

Adobe InDesign CC 2018 x64 İndirAdobe InDesign CC 2018, ileri teknoloji ile Adobe tarafından geliştirilmiş olan arayüzü ve çekirdek yapısı sayesinde kendi e-kitap, PDF, poster ve dergilerinizi oluşturabilirsiniz. Programda bulunan mühendisler tarafından geliştirilmiş olan araçlar sayesinde belgelerinizi zenginleştirecek olan görseller, grafikler, posterler ekleyebilirsiniz bu sayede belgeleri okuyan kişi üzerinde profesyonel bir etki bırakabilir onu etkileyebilir, daha kullanışlı belgeler hazırlayabilirsiniz. Adobe InDesign CC yazılımınında Adobe radikal değişiklikler yaparak arayüzde sadeleştirmelere gitti. Çekirdek yapısında da radikal değişiklikler yapıldı artık daha az CPU tüketecek. Bu program 64 bit sürümüdür, x86 yani 32 bit için aşağıdaki linki takip edebilirsiniz. Dilerseniz InDesign’in güncel sürümü olan Adobe InDesign CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bu program, profesyoneller ve çerezler tarafından verimli bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu program onlara esnek çalışma ortamı ve bazı zaman kazandıran özellikler sunar. Bu program çok çeşitlidir ve basit broşürler, el ilanları, sunumlar ve etiketler oluşturmanıza izin verir, ayrıca bu program ile e-kitaplar ve sertifikalar oluşturabilirsiniz. Adobe InDesign CC 2018 v13.1.0.76 ayrıca ortam içeriğini belgelerinize eklemenize izin verir ve bunları Flash uygulamasına dışa aktarabilirsiniz. Bu programı etkileşimli PDF dosyaları oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Aynı InDesign dosyasını kolayca yeniden yapılandırmanıza izin verecek Alternatif Düzen özelliğine de sahiptir. Düzenleri karşılaştırmanıza izin veren Bölünmüş Penceresi özelliğine sahipken, İçerik Toplayıcı, pano ile aynı işlevi gören ve böylece herhangi bir belgeden varlık toplamanızı sağlayan özelliktir. Sonuçta Adobe InDesign CC 2018 v13.1.0.76, baskılar ve dijital yayıncılık için dijital düzenler tasarlamanıza izin veren çok kullanışlı bir programdır. Diğer ofis programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

Adobe InDesign CC 2018’in Özellikleri: (Adobe InDesign CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Kolay kısayol komutları.
  • Oluşturulan belgeler tamamlanmadan taslak önizleme.
  • Aynı anda birden fazla belge düzenleme.
  • Oluşturulan bir belgeyi PDF formatında dışarı aktarma.
  • Piyasada bulunan ünlü dijital yayıncılık programıdır.
  • Bazı etkileyici baskı düzenleri ve çevrimiçi yayınlar oluşturmanızı sağlar.
  • Onlara esnek çalışma ortamı ve zaman kazandıran özellikler sunar.
  • Medya içeriğini belgelerinize eklemenizi sağlar ve bunları Flash uygulamasına dışa aktarabilirsiniz.
  • Etkileşimli PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.
  • Düzenleri karşılaştırmanıza izin verecek Bölünmüş Pencere özelliğine sahiptir.

Adobe InDesign CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe InDesign CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

İşletim sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 2,6 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.