Adobe InCopy CC 2019

Adobe InCopy CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm14.0 x64
Dosya Boyutu907 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi28 Nisan 2020
Binance

Adobe InCopy CC 2019Adobe InCopy CC 2019, editörler ve metinleri farklı bölümlerde verimli bir şekilde düzenlemeye odaklanan tasarımcılar için etkileyici ve profesyonel bir yazma aracıdır. Ekipler arasındaki işbirliğini geliştirir ve çalışanların aynı anda içerik üzerinde yazma riskini ortadan kaldırırken aynı anda bir belge üzerinde çalışmasını sağlar.

Adobe InCopy CC 2019 ile çok kullanıcı dostu bir ortamda kolayca dijital dergi, ePUB ve Etkileşimli PDF‘ler oluşturabilirsiniz. Adobe InCopy CC 2019 farklı görüntüleme modlarıyla donatılmıştır ve editörlerin belge tasarımını kontrol etmesini sağlar. Ayrıca yazı tipleri ve metin akışları için kapsamlı bir desteğe sahiptir. Tüm düzenleme deneyimini rahat ettirecek modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Çok iyi organize edilmiş harika bir arayüze sahip. Adobe InCopy CC 2019, projeniz için ne kadar alan bıraktığına dair görsel geri bildirimi çok etkileyici bir izleme seçeneği ile sunacak olan CopyFitting özelliğine de sahiptir. Iit, Adobe InDesign ile çok etkileyici bir entegrasyona sahiptir ve bu da ekiplerin aynı anda çabalarını paylaşmalarını mümkün kılıyor. Diğer bir InCopy sürümü olan Adobe InCopy CC 2018‘i de deneyebilirsiniz.
Diğer ortak çalışma ortamı programları için Ofis kategorimizi inceleyin.

Adobe InCopy CC 2019’un Özellikleri: (Adobe InCopy CC 2019’un ücretsiz indirme işlemi sonrasında deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Editörlerin yanı sıra, metinleri farklı bölümlere verimli bir şekilde düzenlemeye odaklanan tasarımcılar için etkileyici ve profesyonel bir yazma aracı.
  • Ekipler arasındaki işbirliğini geliştirir ve çalışanların aynı anda içerik üzerinde yazma riskini ortadan kaldırırken aynı anda bir belge üzerinde çalışmasını sağlar.
  • Çok kullanıcı dostu bir ortamda kolayca dijital dergi, ePUB ve etkileşimli PDF’ler oluşturabilir.
  • Farklı görüntüleme modları ile donatılmış ve aynı zamanda editörlerin belge tasarımını kontrol etmesini sağlar.
  • Yazı tipleri ve metin akışları için kapsamlı bir destek sunar.
  • Tüm kurgu deneyimini rahat ettirecek modern ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip.
  • Çok iyi organize edilmiş bir arayüzü var.
  • Projeniz için ne kadar alan bıraktığına dair görsel geri bildirimi çok etkileyici bir izleme seçeneği ile sunacak olan CopyFitting özelliği var.

Adobe InCopy CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe InCopy CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.