Adobe Illustrator CC 2020

Adobe Illustrator CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv24.0.1.341
Dosya Boyutu1,91 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi3 Şubat 2020
Binance

Adobe Illustrator CC 2020 İndirAdobe Illustrator CC 2020, kullanıcıların yaratıcı illüstrasyon fikirlerini tasarlayarak gerçeğe dönüştürebileceği çok sayıda kullanışlı araç ve özellik ile donatılmış etkileyici bir grafik tasarım programıdır. Diğer arkaplan işlemlerini engellemeden, CPU kaynaklarını optimum seviyede kullanarak çalışır. Kullanıcılar, gelecekte kolayca düzenleme ve özelleştirmeler yapabilmek için illüstrasyonlarını vektör tabanlı olarak tasarlayabilir. Sonuç olarak Adobe Illustrator CC, kullanıcı dostu ve kullanışlı arayüzü ile size kolay ve hızlı bir illüstrasyon deneyimi sunar. Dilerseniz Adobe Illustrator CC 2020‘nin eski sürümü olan Adobe Illustrator CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Illustrator CC 2020, kullanıcıların şekilleri, logoları, kapakları, şablonları, kutuları, kartları ve çok daha fazlasını tek bir gelişmiş ortamda tasarlamalarını sağlar. Program neredeyse tüm görüntü formatlarını destekler ve illüstrasyonları farklı boyut, kalite ve format ile dışa aktarabilir. Ayrıca resimleri düzenleyerek PDF dosyaları da oluşturabilir ve tasarlayabilirsiniz. Illustrator CC 2020 diğer Adobe programları ile senkronize ve entegre edilmiştir. Diğer grafik tasarım programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Illustrator CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Illustrator CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Şekilleri, logoları, kapakları, şablonları vb. tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz.
  • Basit ve kullanımı kolay bir programdır.
  • Modern araçlar ve özelliklerle donatılmıştır.
  • Hızlı ve iyileştirilmiş render performansı sunar.
  • Çok çeşitli görüntü formatlarını destekler.
  • Çok zengin bir font veritabanı vardır ve bunları tek tıkla tasarımlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Yüksek kaliteli çıktılar için dışa aktarma seçeneklerine sahiptir.
  • İllüstrasyonlarınızı vektör tabanlı tasarımlar ile tasarlayabilirsiniz.
  • Diğer Adobe programları ile senkronize ve entegre edilmiştir.

Adobe Illustrator CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Illustrator CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: 64 bit destekli Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 (Sürüm 1709 veya üzeri).
Bellek (RAM): 8 GB RAM gerekli (16 önerilir).
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Çok çekirdekli Intel, AMD Athlon 64 veya daha iyi 64 bit işlemci.