Adobe Illustrator CC 2019

Adobe Illustrator CC 2019 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm23.0
Dosya Boyutu1,90 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi23 Nisan 2020
Binance

Adobe Illustrator CC 2019 İndirAdobe Illustrator CC 2019, baskı grafikleri ve basılı materyaller oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Bu vektör grafik programı ile kolayca çizimler, dijital grafikler, web, video ve mobil içerik oluşturabilirsiniz. Bu heybetli uygulama iş akışını geliştirecek olan Mercury Performance System ile donatılmıştır. Adobe Illustrator CC 2019, kullanımı çok kolay olan kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu uygulama, üretkenliğinizi büyük ölçüde arttıracak şekilde geliştirilmiştir. Hepsini sıfırlamaya karar verene kadar farklı çalışma alanlarında sorunsuz bir şekilde hareket edebilir ve düzen değişikliklerini düzenleyebilirsiniz. Vektör grafikleri için en iyi doğruluğu sağlayabilecek tüm gerekli araçlarla donatılmıştır. Ayrıca, oluşturulan vektörlerin doğru olduğundan ve çok temiz bir görünüme sahip olduğundan emin olan görüntü izleme motoru ile donatılmıştır.

Adobe Illustrator CC 2019, çok zengin fırça paletleriyle donatıldı ve yeni olanları oluşturmanıza da olanak tanıyor. Ayrıca canlı bozulma, 3D efektler, Gauss bulanıklığı ve Shape Builder özellikleri de var. Sonuç olarak, Adobe Illustrator CC 2019‘un çözünürlük grafikleri ve basılı materyalleri kolayca oluşturmanızı sağlayacak etkileyici bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir Adobe programı olan Adobe Illustrator CC 2018 programını da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer grafik programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Illustrator CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Illustrator CC 2019’un ücretsiz indirme sonrasında karşılaşabileceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

  • Çözünürlüklü grafikler ve basılı materyaller oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
  • Resimler, dijital grafikler, web, video ve mobil içeriği kolayca oluşturabilir.
  • İş akışını artıracak olan Mercury Performans Sistemiyle donatılmıştır.
  • Çalışması çok kolay olan kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü var.
  • Hepsini sıfırlamaya karar verene kadar farklı çalışma alanlarında sorunsuz bir şekilde hareket edebilir ve düzen değişikliklerini koruyabilirsiniz.
  • Vektör grafikleri için en iyi doğruluğu sağlayabilecek tüm gerekli araçlarla donatılmıştır.
  • Oluşturulan vektörlerin doğru olduğundan ve çok temiz bir görünüme sahip olduğundan emin olan görüntü izleme motoru ile donatılmıştır.
  • Çok zengin fırça paletleriyle donatıldı ve yeni olanları yaratmanıza da olanak tanıyor.
  • Canlı bozulma, 3D efektler, Gauss bulanıklığı ve Shape Builder özellikleri.

Adobe Illustrator CC 2019 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Illustrator CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.