Adobe Flash CS3 Professional

Adobe Flash CS3 Professional İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
SürümCS3
Dosya Boyutu108 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi5 Mayıs 2020
Binance

Adobe Flash CS3 Professional İndirAdobe Flash CS3 Professional, Web animasyonu, zengin internet programları, masaüstü programları, mobil oyunlar ve mobil programlar oluşturmak için kullanılabilecek çok popüler ve kullanışlı bir programdır. Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator ile mükemmel bir entegrasyona sahiptir. Tüm sanatçılar Adobe Animate kullanarak Flash grafikler ve animasyonlar oluşturabilir.

Adobe Flash CS3 Professional, ActionScript‘in yanı sıra gelişmiş Kalem araçlarına da sahiptir. Çok çeşitli özelliklere sahiptir ve CS3’te Adobe öncelikleri, Photoshop ve Illustrator ile birlikte çalışmak için program baştan geliştirilmiştir. YouTube, Flash Video’yu çok popüler hale getirdiği için ve Flash CS3, önceki sürümlerde bulunan aynı Flash Video Encoder tamamlayıcı programıla birlikte çalışır. Desinterrecing desteği gibi çok etkileyici eklentiler var ama en önemlisi video oynatıcının bir çok hazır ayar ve özelleştirilebilir bileşenle derlenmesidir. Sonuç olarak Adobe Flash CS3 Professional, web üzerinde sürükleme web animasyonları oluşturmak için kullanılabilecek harika bir programdır. Diğer bir animasyon programı olan Adobe Animate CC 2019‘u da sitemizden indirebilirsiniz.
Diğer animasyon programları için Grafik Tasarım kategorimizi inceleyin.

Adobe Flash CS3 Professional’ın Özellikleri: (Adobe Flash CS3 Professional’ı ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikerli aşağıdadır.)

  • Web animasyonu, zengin internet programları, masaüstü programları, mobil oyunlar ve mobil programlar oluşturmak için kullanılabilecek çok popüler ve kullanışlı bir program.
  • Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator ile mükemmel bir entegrasyona sahiptir.
  • Geliştirilmiş Kalem araçlarının yanı sıra ActionScript de var.
  • Geniş bir yetenek yelpazesine sahiptir.
  • Desteği kaldırma gibi çok etkileyici ilaveler de bu sürümde vardır.
  • Animasyon oluşturmak için kullanılabilecek rakipsiz kaliteli ve kullanışlı bir programdır.

Adobe Flash CS3 Professional için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Flash CS3 Professional’ı ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 512 MB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 2,5 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium 4 veya daha üstü.