Adobe Experience Design CC 2018

Adobe Experience Design CC 2018 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürüm3.1.12
Dosya Boyutu213 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi26 Ocak 2020
Binance

Adobe Experience Design CC 2018 İndirAdobe Experience Design CC 2018, çok iyi organize edilmiş bir ortamda web sitelerinin yanı sıra mobil uygulamaların tasarlanmasını, test edilmesini ve prototip oluşturmanızı sağlayan kullanışlı bir programdır. Bu uygulama, iPhone, iPad ve web için farklı projeler geliştirmek isteyip istemediğinize karar vermenizi sağlar. Adobe XD CC 2018, iki ana sekmede ayrılmış kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sekmelerden biri, projenin tasarım yönüyle ilgilenmenizi sağlar ve diğer sekme ilgili prototipini yapılandırmanıza izin verir. Sonuç ayrı bir pencerede test edilebilir. Projenizle doğrudan etkileşim kurabilir, kaydedebilir ve ardından prototoipi istemcinizle paylaşabilirsiniz. Adobe XD CC 2018‘in tuval alanı içinde, temel vektör çizim araçlarının yardımıyla yeni elemanlar ekleyebilirsiniz. Onları istediğiniz şekilde birleştirebilirsiniz. Adobe XD CC 2018 ayrıca projenin tasarımını bir PNG görüntü dosyasına aktarmanıza ya da prototip ile MOV video dosyasına etkileşimini kaydedebilmenizi sağlar. Adobe XD CC 2018, web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlamak, test etmek ve prototip oluşturmak için kullanışlı bir programdır.
Diğer webmaster programları için tıklayın.

NOT: Adobe Experience Design CC 2018 programı sadece x64 bit sistemlerde çalışır, x86 yani 32 bit versiyonu yoktur.

NOT: İndirmiş olduğunuz yazılım deneme sürümdür yani ücretsizdir, sitemizden Adobe Snr Patch programını indirerek hızlı bir şekilde tam sürüm yapabilirsiniz. Ayrıca bu ay blogumuzda yayımlanan “Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?” blog yazımıza da tam sürüm yapma konusunda bakabilirsiniz.

Adobe Snr Patch İndir

Tüm Adobe Programları Nasıl Tam Sürüm Yapılır?

Adobe Experience Design CC 2018 Özellikleri:

  • Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlamanıza, test etmenize ve prototip oluşturmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir programdır.
  • Çok iyi organize edilmiş bir arayüze sahiptir kullanımı oldukça kolaydır.
  • İki ana sekmeye ayrılmış kullanıcı dostu bir arayüzü vardır.
  • Sonucu ayrı bir pencerede test edebilirsiniz.
  • Temel vektör çizim araçlarının yardımıyla yeni elemanlar ekleyebilirsiniz.
  • Projenin tasarımını bir PNG görüntü dosyasına aktarmanızı sağlar.
  • Prototip ile etkileşimi MOV video dosyasına kaydedebilir.

Adobe XD CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe XD CC 2018 ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 800 MB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli işlemci veya daha üstü.