Adobe Dreamweaver CC 2021

Adobe Dreamweaver CC 2021 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv21.0.0.15392 x64
Dosya Boyutu869 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi12 Aralık 2020
Binance

Adobe Dreamweaver CC 2021Adobe Dreamweaver CC 2021, kendine özgü arayüzü ile internet tasarımını daha kolay ve daha konforlu hale getiren, ticari alışılmış WYSIWYG HTML editörüdür. Tarayıcılar arasındaki savaşın devam etmesi ve HTML5 kullanımının artması sonucunda Dreamweaver hala geliştiricilere en kullanışlı HTML, JavaScript ve CSS geliştirme ortamı sağlamayı başarıyor. Adobe Dreamweaver CC 2021, tasarımcılara hem masaüstü bilgisayarlar, tabletler hem de mobil cihazlar üzerinde tümüyle çalışabilen internet siteleri oluşturmasına olanak sağlayan en son nesil web geliştirme programıdır. Diğer bir web geliştirme programı olan Adobe Dreamweaver CC 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. MultiScreen Preview paneli ile birlikte Fluid Grid Format know-how‘ı, geliştiricilerin mobil cihazlarla uyumluluğunı kontrol etmesini sağlar. Değinmemiz gereken diğer bir konu ise çok az çabayla büyüleyici animasyonlar oluşturmayı büyük ölçüde basitleştiren CSS editörüdür.

Adobe Dreamweaver CC 2021, otomatik tamamlama, kod vurgulama (en iyi seçilmiş renklerle), bir FTP istemcisi kullanmadan kodları düzenleme ve yeniden yükleme olanağı ile birlikte rakiplerinden tamamen farklı dikkat çekici özelliklere sahiptir. Düzenli ifade (yaygın ifadeler) aramasıyla birlikte gelişmiş bir arama ve değiştirme performansıyla oldukça fazla bilgiyi kolayca düzenlemek için işlemler yapabilirsiniz. Ayrıca Kod / İndirme / Tasarım modları Microsoft Seen Studio‘daki bu mevcut modlarla aynıdır. Bu program geliştirilirken kodlama ile ilgili tüm konular tek tek düşünüldü ve ona göre önceki sürümün üzerine iyileştirmeler yapıldı. Sonuç olarak Adobe Dreamweaver CC 2021 web geliştiricileri için rakipsiz ve son derece kullanışlı bir programdır. Diğer bir development programı olan JetBrains GoLand 2020‘yi de sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Diğer Dreamweaver tarzı yazılımlar için Development Programları kategorimizi inceleyin.

Adobe Dreamweaver CC 2021’in Özellikleri: (Aşağıda, Adobe Dreamweaver programını indirdikten sonra deneyimleyeceğiniz bazı dikkat çekici özellikler bulunmaktadır.)

  • Web sayfalarını tasarlamak için harika bir program.
  • Sektörün standart WYSIWYG HTML editörü olarak kabul edilir.
  • Tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve cep telefonlarında çalışabilen web siteleri oluşturmanıza olanak sağlar.
  • Fluid Grid Layout Teknolojisi ile donatılmıştır.
  • Bu program ile tasarımlar yapmak son derece kolaydır.
  • Kod vurgulama özelliği ile iş verimliliğinizi artırır.
  • Otomatik tamamlama özelliği ile kodlama işlemini kolaylaştırır.
  • Regex aramasını da içeren güzel arama ve değiştirme özelliği vardır.

Adobe Dreamweaver CC 2021 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dreamweaver programını indirmeden önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 1 GB
Sabit Disk Alanı: 1 GB Boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Pentium IV veya daha üstü işlemci gerekir.