Adobe Dreamweaver CC 2020

Adobe Dreamweaver CC 2020 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv20.0.0.15196
Dosya Boyutu942,9 MB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
EkleyenDino Ortolani
Eklenme Tarihi9 Şubat 2020
Binance

Adobe Dreamweaver CC 2020 İndirAdobe Dreamweaver CC 2020, web sitesi şablonları, temaları tasarlamak ve geliştirmek için yaygın olarak kullanılan bir programdır. Web tasarımcıları ve geliştiricileri, duyarlı desteklerin yanı sıra kullanışlı kodlar ve web standartları ile kolayca farklı şablonlar oluşturabilir. Program ile sadece temel bilgilerinizle herhangi bir ileri beceriniz olmadan modern tasarıma sahip bir site geliştirebilirsiniz. Dilerseniz Adobe Dreamweaver‘ın eski sürümü olan Adobe Dreamweaver CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC 2020, CSS, Javascript, PHP, Html ve daha birçok programlama dilini destekler. Kullanıcılara, ihtiyaç ve gereksinimlerini tek bir ortamda karşılayacak tüm araç ve modülleri sağlaması üzerine tasarlanmıştır. Kullanıcıların, hızlı ve kararlı performans dili olan Ajax teknolojisi ile dinamik sayfalar geliştirmesini sağlar. Kullanıcılar yeni oluşturulan veya mevcut oluşturulan web sayfalarını düzenleyebilir ve görselleştirebilir, ayrıca değişiklikler ve özelleştirme yapabilirler. Ayrıca JQuery için daha iyi destek alarak sayfaları doğrudan hizmetlere yükleyebilirsiniz. Diğer webmaster programları için Development kategorimizi inceleyin.

Adobe Dreamweaver CC 2020’nin Özellikleri: (Adobe Dreamweaver CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Web şablonları, temalar oluşturabilir ve tasarlayabilirsiniz.
  • En son programlama dillerini destekler.
  • Hızlı, basit ve geliştirilmiştir.
  • Web sayfalarını düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz.
  • Sayfaları doğrudan sunuculara yükleyebilirsiniz.
  • Ajax teknolojisiyle dinamik sayfalar oluşturabilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC 2020 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dreamweaver CC 2020‘yi ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 10 son sürüm.
Bellek (RAM): 4 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 4 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel® Core i3 veya üstü.