Sitemiz, GEÇİCİ OLARAK programindirsene.com adresinden programevreni.com adresine taşınmıştır.
Adobe Dreamweaver CC 2019 İndir
5,00
Puan Verin: 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Puan: 5,00 / 5 (3)
Adobe Dreamweaver CC 2019 İndir - Windows 0

İşletim Sistemi:

Windows

Programın Dili:

Multilingual

Sürüm:

19.0 X64

RAR Şifresi:

programindirsene.com

Adobe Dreamweaver CC 2019 İndir

Theodore Bagwell
22 Eki 2018
Yorum Yok

Adobe Dreamweaver CC 2019 İndirAdobe Dreamweaver CC 2019, çok çeşitli önceden tanımlanmış şablonlar kullanarak ekran boyutuna uyum sağlayabilen en büyüleyici ve duyarlı web sayfalarından bazılarını tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir programdır. Web tasarımını çok kolay ve aynı zamanda çok rahat hale getirecek olan endüstri standardı WYSIWYG HTML editörü varsayılan olarak bu programda bulunmaktadır. Adobe Dreamweaver CC 2019‘un sunduğu en yeni özellikler, tasarımcıların masaüstleri, mobil cihazlar ve tabletler üzerinde çalışabilecek web sitelerini oluşturmasını sağlar. MultiScreen Önizleme paneliyle birlikte el tipi ürünlerle uyumluluk kazanmanızı sağlayan Değişken Yerleşim teknolojisine de sahiptir. Ayrıca bazı büyüleyici animasyonlar oluşturma sürecini basitleştirecek bir dizi CSS geçişine de sahiptir. Adobe Dreamweaver CC 2019‘un kayda değer özelliklerinden bazıları, otomatik tamamlama, kod vurgulama, dosyaları düzenleme ve yeniden yükleme ve bir FTP’ye bağlanmadır. Sonuç olarak Adobe Dreamweaver CC 2019, büyüleyici ve duyarlı web sayfalarını tasarlamanıza olanak tanıyan etkileyici bir uygulamadır.
Diğer web geliştirme programları için Developer kategorimizi ziyaret edin.

Adobe Dreamweaver CC 2019’un Özellikleri: (Adobe Dreamweaver CC 2019 ücretsiz indirme sonrasında karşılaşabileceğiniz bazı dikkat çekici özellikler aşağıdadır.)

 • En büyüleyici ve yanıt veren web sayfalarından bazılarını tasarlamak için kullanılabilecek etkileyici bir program.
 • Duyarlı web sayfaları, çok çeşitli önceden tanımlanmış şablonlar kullanarak ekran boyutuna uyum sağlayabilir.
 • Web’in çok rahat ve aynı zamanda çok kullanışlı olmasını sağlayan, sektörün standart WYSIWYG HTML editörü olarak kabul edilir.
 • Tasarımcıların, masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar ve tabletler üzerinde çalışabilecek web siteleri oluşturmasını sağlar.
 • MultiScreen Önizleme paneliyle birlikte el tipi ürünlerle uyumluluk kazanmanızı sağlayan Değişken Yerleşim teknolojisi varsıe.
 • Etkileyici animasyonlar oluşturma sürecini kolaylaştıracak bir dizi CSS geçişi seçeneği vardır.

Adobe Dreamweaver CC 2019 için ystem Gereksinimleri: (Adobe Dreamweaver CC 2019’un ücretsiz yüklemesini başlatmadan önce, bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gereklidir.
İşlemci: Intel Core i3 veya daha üstü.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Anonim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?