Adobe Dreamweaver CC 2018 x86 (32 Bit)

Adobe Dreamweaver CC 2018 x86 (32 Bit) İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.1.0.10155
Dosya Boyutu1,14 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

Adobe Dreamweaver CC 2018 x86 (32 Bit) İndirAdobe Dreamweaver CC 2018, Adobe tarafından sürekli olaran geliştirilmekte ve güncellenmekte olan bir web geliştirme programıdır. Bu programla istediğiniz web sitelerini veya web programlarını tasarlayabilir ve minimum düzeyde kod kullanarak projelerinizi tamamlayabilirsiniz. Yazılım sektörü her geçen saniye sürekli olarak değişen bir yapıya sahip, sektörü yakından takip edip bu işin müdavimlerinin bloglarını takip ederek son gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Tabii sadece bunları yapmak yeterli olmaz kullandığınız programlar da son sürüm olmalı Adobe Dreamweaver CC programının 2018 sürümünü kurarak bunu başarabilirsiniz. Dilerseniz Dreamweaver’in güncel sürümü olan Adobe Dreamweaver CC 2019‘u sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC 2018 sezgiseldir ve kullanıcılarına son derece pratik bir kullanım sunar; bu da çaylakların ve meslek sahiplerinin anında ve verimli bir şekilde kodlamalarını sağlar. Web geliştirmenin üç ana aşaması bu program tarafından sağlanan geliştirme, tasarım ve dağıtımı içerir. Adobe Dreamweaver CC 2018‘de CSS tasarımcısı, senkronizasyon ayarları, akışkan ızgara düzeni desteği ve modern platform desteği var. Bu uygulama, temel ve ileri düzeyden çok sayıda ayara sahiptir ve bu ayarların tümü Tercihler penceresinde toplanır. Adobe Dreamweaver CC 2018’de ayrıca hızlı HTML5 öğesi ekleme, W3C doğrulama, sezgisel HTML5 ses ve video vb. Vardır. Kesin bir notla Adobe Dreamweaver CC 2018’in etkileyici web siteleri ve web programları geliştirmek için kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer webmaster programları için Developer  kategorimizi inceleyin.

NOT: İndirdiğiniz yazılım Adobe tarafından paylaşılan ücretsiz deneme sürümüdür, Adobe Snr Patch programınını sitemizden indirerek kolayca tam sürüm yapabilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC 2018’in Özellikleri: (Adobe Dreamweaver CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Web siteleri ve web içeriği geliştirmek için kullanışlı bir programdır.
  • Kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
  • Çaylaklar ve profesyoneller kolayca ve verimli bir şekilde kodlayabilirsiniz.
  • CSS tasarımcısı, senkronizasyon ayarları ve modern platform desteği sağlar.
  • Hızlı HTML5 öğesi ekleme, W3C doğrulama ve HTML5 ses / video vb özelliklere sahiptir.
  • Tercihler penceresinde toplanan temelden ileri düzeye kadar çeşitli farklı ayarlara sahiptir.

Adobe Dreamweaver CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dreamweaver CC 2018‘i ücretsiz olarak indirmeye başlamadan önce PC’nizin minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7/8 / 8.1 / 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.