Adobe Dreamweaver CC 2018 x64

Adobe Dreamweaver CC 2018 x64 İndir

İşletim SistemiWindows
DilMultilingual
Sürümv18.1.0.10155
Dosya Boyutu1,19 GB
Rar Şifresiprogramindirsene.com
Ekleyenrocke
Eklenme Tarihi14 Ocak 2020
Binance

Adobe Dreamweaver CC 2018 x64 İndirAdobe Dreamweaver CC 2018, farklı ekran boyutlarında web siteleri ve web uygulamaları tasaralmanıza olanak sağlayan Adobe tarafından geliştirilmiş bir programdır. Programın asıl amacı fazla kodlarla boğuşmadan kolayca istediğiniz tasarımda ve işlevde web siteleri ve web uygulamaları tasarlamanız ki bu amacını da çıktığı ilk günden itibaren başarıyla gerçekleştiriyor ve gerçekleştirmeye devam edecek gibi görünüyor. Sürekli gelişen ve değişen web kültürüne ayak uydurabilmek için 2018 sürümünü  indirmenizde fayda var. Program x64 bittir, x86 yani 32 bit sürümünü aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Dilerseniz Dreamweaver’in güncel sürümü olan Adobe Dreamweaver CC 2019‘u da sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Dreamweaver CC 2018 sezgisel kullanıcı arayüzü web geliştirmenin üç ana aşaması geliştirme, tasarım ve dağıtımı içerir. Adobe Dreamweaver CC 2018‘de CSS tasarımcısı, senkronizasyon ayarları, akışkan ızgara düzeni desteği ve modern platform desteğine sahiptir. Bu program, temel ve ileri düzeyden çok sayıda ayara sahiptir ve bu ayarların tümü Tercihler penceresinde toplanır. Adobe Dreamweaver CC 2018’de ayrıca hızlı HTML5 öğesi ekleme, W3C doğrulama, sezgisel HTML5 ses ve video vb. de var. Kesin bir notla Adobe Dreamweaver CC 2018’in etkileyici web siteleri ve web uygulamaları geliştirmek için kullanışlı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Diğer web tasarım programları için Developer kategorimizi inceleyin.

Adobe Dreamweaver CC 2018’in Özellikleri: (Adobe Dreamweaver CC 2018‘i ücretsiz olarak indirdikten sonra karşılaşacağınız göze çarpan bazı özellikleri aşağıdadır.)

  • Web siteleri ve web içeriği geliştirmek için kullanışlı bir programdır.
  • Kullanıcı dostu ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.
  • Amatörler ve profesyoneller kolayca ve verimli bir şekilde kodlama yapabilirler.
  • CSS tasarımcısı, senkronizasyon ayarları ve modern platform desteğine sahiptir.
  • Adobe Dreamweaver CC 2018’de ayrıca Hızlı HTML5 öğesi ekleme, W3C doğrulama ve HTML5 ses / video vb. de var.
  • Tercihler penceresinde toplanan temelden ileri düzeye kadar çeşitli farklı ayarlara sahiptir.

Adobe Dreamweaver CC 2018 için Sistem Gereksinimleri: (Adobe Dreamweaver CC 2018‘i ücretsiz indirmeye başlamadan önce bilgisayarınızın minimum sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun.)

İşletim sistemi: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 / Windows 10
Bellek (RAM): 2 GB RAM gerekli.
Sabit Disk Alanı: 1 GB boş alan gerekir.
İşlemci: Intel Dual Core işlemci veya üzeri.